Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

Једе остатке хране, купује намештај на бувљаку, а "тежак" је милионе долара: Начин живота пребогатог холивудског глумца изненађује многе

Адам Сендлер појавио се на премијери филма „Цимери“ са супругом Џеки и ћеркама Сејди и Сани.

1776325291_Foto-Profimedia-Adam.jpg
Фото: Xавиер Цоллин/Имаге Пресс Агенцy / СпласхНеwс.цом / Спласх / Профимедиа
Oglas

Холивудски глумац Адам Сендлер (59) појавио се на премијери новог филма „Цимери“ (Роомматес) у друштву породице, што је одмах привукло пажњу јер га са најближима не виђамо често на јавним догађајима. На црвеном тепиху у Лос Анђелесу придружиле су му се супруга Џеки Сендлер (51), као и њихове ћерке Сејди (19) и Сани (17).

Док су супруга и ћерке за ову прилику одабрале елегантне хаљине, Адам је и овог пута остао доследан свом препознатљивом, лежерном стилу и на премијеру стигао у опуштеном спортском издању.

Породична подршка му је одувек била најважнија

Адам Сендлер никада није крио колико му породица значи, а више пута је истицао да му управо најближи пружају највећу подршку у животу и каријери.

Када је постао отац, о родитељству је говорио са великим емоцијама.

„Очинство је забавно. Сјајно је. Волим то дете, умирем од жеље да будем отац.“

У новом филму „Цимери“ (Роомматес) он се појављује у мањој улози, док једну од запаженијих рола има његова старија ћерка Сејди.

Ћерке Адама Сендлера већ граде глумачке каријере

Обе Адамове ћерке већ су закорачиле у свет глуме и појавиле се у неколико пројеката познатог комичара. Глумиле су у остварењима „Хуби за Ноћ вештица“ (Хубие Халлоwеен), „Ниси ни позвана“ (Yоу Аре Со Нот Инвитед) и наставку филма „Срећни Гилмор 2“ (Хаппy Гилморе 2).

Сејди је на филму дебитовала још 2008. године у комедији „Не дирај Зохана“ (Yоу Дон’т Месс wитх тхе Зохан), а исте године играла је и у филму „Приче за лаку ноћ“ (Бедтиме Сториес).

Поносни отац јој је касније приредио и раскошну бат мицву, на којој је певао фронтмен групе Марун 5, Адам Левин.

Млађа ћерка Сани показала и певачки таленат

Ни млађа ћерка Сани не заостаје када је реч о појављивању на филму. Глумила је у више очевих пројеката, међу којима су „Одрасли“ (Гроwн Упс), „Мешано“ (Блендед) и „Мистерија убиства“ (Мурдер Мyстерy).

Поред глуме, показала је и таленат за музику, па је наступала заједно са оцем. За њену бат мицву 2022. године Адам јој је приредио посебно изненађење — на славље је дошла и Џенифер Анистон, његова дугогодишња пријатељица и колегиница.

Иако је тежак стотине милиона, слови за скромног човека

Иако се његово богатство процењује на чак 800 милиона долара, Адам Сендлер у јавности већ годинама важи за једног од најскромнијих славних глумаца. Због начина живота многи га називају и „најсиромашнијим милионером“.

Према наводима страних медија, радије бира хамбургере него луксузне оброке, уме да поједе остатке из ресторана, купује намештај на бувљацима и често вози бицикл уместо скупоцених аутомобила. Његов свакодневни стил далеко је од холивудског гламура, па га јавност најчешће виђа у шортсу и широком дуксу с капуљачом.

Иако је пре неколико година купио кућу вредну више од четири милиона долара, многи сматрају да, у поређењу са другим звездама његовог ранга, луксуз није нешто чему придаје велики значај.

Велике донације далеко од рефлектора

Осим по филмској каријери и специфичном хумору, Адам Сендлер познат је и по великим хуманитарним донацијама. Наводи се да је донирао 10 милиона долара дечјој болници, више од 80 милиона долара уметничким програмима за децу, као и 50 милиона долара за помоћ породицама погођеним природним катастрофама.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas