Bastijan Švajnštajger na meti teških osuda.
Brak Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera je pod znakom pitanja poslednjih nekoliko meseci.
Kako nemački mediji navode, par se razvodi, a spekulacijama ide u prilog i to što oboje objavljuju fotografije na kojima je primetno da nisu zajedno.
Brak Ane i Bastijana - Sportista na meti teških osuda na društvenim mrežama
Bastijan je objavio fotografije na Instagramu na kojima je želeo da pokaže kako je izgledala njegova prethodna nedelja. Na fotografijama se vidi da je vreme provodio u prirodi. Ujedno, fotografisan je sam, ali je neupitno da ga je neko fotografisao.
Ana je, pak, vreme provodila sa svojim prijateljicama, pa ostaje pod znakom pitanja sa kim je Bastijan proveo prethodnu nedelju.
NJegovi pratioci na Instagramu su bili nemilosrdni nakon što je Bastijan objavio fotografije. Osudili su ga na društvenoj mreži i postavili mu niz neprijatnih pitanja.
- Gde ti je porodica, gde je Ana, Basti ima novu devojku, samo su neki od komentara koji su izazvali lavinu na Instagramu.
Bastijan se dalje nije oglašavao, a Ana uživa u vinogradima Toskane sa svojim prijateljicama.
(Story)