Oglas
· · Komentari: 0

ONO NA ŠTA SU SLAVNI SPREMNI DA DAJU HILJADE DOLARA ŠOKIRA: Od „detektora duhova“ do WC daske u vrednosti od 100 hiljada

Iako je javnost navikla na to da svetski poznate osobe žive u luksuzu o kojem oni mogu samo da sanjaju, neki od njih su ekstravagancijom ipak uspeli da iznenade fanove.

1784632014_profimedia-0020442605.jpg
Foto: Profimedia/ VINCE BUCCI, AFP
Oglas

Keli Rouland je kupila kristalnu kadu vrednu 5.200 dolara za Blu Ajvi, ćerku Bijonse i Džej-Zija.

Lejdi Gaga je izdvojila 50.000 dolara za „detektor duhova“ koji je nosila na turneje zbog straha od zlih duhova, piše Klix.ba.

Bono je platio avionsku kartu od 1.500 dolara na relaciji Velika Britanija–Italija za svoj šešir nakon što ga je zaboravio u Londonu.

Kortni Koks kupila je Dženifer Aniston Chanel bicikl vredan 12.000 dolara. Majk Tajson je za bengalske tigrove plaćao po 70.000 dolara.

Tom Kruz je tokom braka sa Kejti Holms kupio ultrazvučni aparat vredan 200.000 dolara. Nikolas Kejdž je 2007. godine dao 276.000 dolara za lobanju dinosaurusa.

Selin Dion je kupila ovlaživač vazduha vredan dva miliona dolara, dok je Kim Kardašijan platila 65.625 dolara za jaknu Majkla Džeksona, koju je kasnije poklonila ćerki Nort za Božić.

Na listi su i Ben Aflek, koji je Dženifer Lopez kupio WC dasku od 105.000 dolara ukrašenu dijamantima, biserima, rubinima i safirima, kao i Sara Blejkli, koja je za pantalone Olivije NJuton-Džon iz filma „Grease“ platila 162.500 dolara.

Danijel Redklif je kupio dušek od 17.000 dolara izrađen po meri. Viktorija Bekam je kupila mobilni telefon od 36.000 dolara od 24-karatnog zlata, a Džej-Zi je za nekoliko boca šampanjca Armand de Brignac potrošio 250.000 dolara.

(Nova)

BONUS VIDEO: 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas