Dejvid Bekam otvorio dušu i podelio šta ga trenutno najviše rastužuje: Bolno je to gledati..."

Daša Lončarević

26. 02. 2025. 000000 09:00

Foto: Profimedia

Dejvid Bekam dao je veliki intervju za Men's Health povodom 50-tog rođendana magazina, u kojem je puno pričao o četvoro dece koje ima s Viktorijom Bekam - Bruklinu, Romeu, Kruzu i Harper.

Priznaje kako ga najviše boli što ih je već troje 'napustilo gnezdo' pa tako sada sa njim i slavnom suprugom trenutno živi samo 13-godišnja Harper.

Bekamovi uskoro s 'praznim gnezdom'

'Sve smo bliži tome da ostanemo sasvim sami. Zapravo je jako bolno to gledati. Živeli smo s četvoro dece, a sada je tu samo jedno', rekao je bivši fudbaler i otkrio što mu najviše nedostaje:

'Šta bih dao da opet imam priliku da im uđem u sobu i da krenem da ig grdim, pa makar i za mokre peškire na podu!'

Sinovi ga zovu u pub

Ali, priznaje i da je utešno gledati kako njegovi sinovi odrastaju. 'Moji dečaci su stvarno dobri. Uvek me zovu u pab na piće s prijateljima.'

Slavni bračni par neretko na društvenim mrežama deli porodične fotografije, uz koje je sasvim jasno da i dalje neguju blizak odnos i puno vremena provode zajedno. Nedavno su zajedno bili i na skijanju.

'Obožavam naše razgovore u gondolama. Baš se uživimo. Deca nisu ni blizu mobilnim telefonia. Prvi smo na spustu i zadnji ga napuštamo.'