STAN NOVAKA ĐOKOVIĆA U NJUJORKU ODUZIMA DAH ALI I CENA: Dizajn i pogled kakav dugo niste videli!

Daša Lončarević

08. 04. 2025. 000000 15:30

Foto: Profimedia

Novak Đoković poseduje vilu pored jezera Pavlovac, u Rumi, stan u Majami Biču, imanje na Kosmaju, stan u Tivtu (u kompleksu Porto Montenegra), stan u Beogradu, imanje u Monaku, luksuznu vilu u Marbelji, a ima i penthaus u NJujorku.

Za njih je izdvojio 10 miliona evra, a projektovao ih je čuveni arhitekta Renco Piano. Nalaze se u najelitnijem delu grada.

@real.estates Novak Djokovic’s penthouse in New York worth $10 million! #novakdjokovic #djokovic #tennis #tennisplayer #wimbledon #fyp #foryou #foryoupage #sports #tennistiktok #realestate #mansion #celebrity #athlete #newyork ♬ Without Me - Halsey

Veličanstven pogled na NJujork

Odvojene stambene jedinice su od 185 kvadrata, a stanovi s velikim prozorima koji gledaju na horizont Menhetna sadrže balkon, bazen s morskim vodom, fitness centar i saunu koje ga čine idealnim za opuštanje. Na TikToku postoji profil koji objavljuje priče o nekretninama slavnih, a onde se može videti i Đokovićev raj.

Ručno izrađen nameštaj, podno grejanje samo su neke od stvari koje se mogu naći ondje. ‘Oduševljen sam dizajnom zgrade i fantastičnom lokacijom. NJujork i Majami su na mojoj listi putovanja svake godine, i uzbudljivo je imati mesto kojem se mogu vratiti’, izjavio je svojevremeno srpski teniser.

(Krstarica)