DŽASTIN BIBER VIŠE NIJE MOGAO DA ĆUTI: Prvi put je progovorio o navodnom zlostavljanju na žurkama Paf Dedija! (FOTO)

Daša Lončarević

17. 05. 2025. 000000 13:30

Foto: Profimedia

Pevač Džastin Biber preko predstavnika se po prvi put oglasio o suđenju američkom reperu, producentu i muzičkom mogulu Šonu "Diddyju" Kombsu, navodeći da nije žrtva svog bivšeg prijatelja, prenosi Pejdž Siks.

- Iako Džastin nije među žrtvama Šona Kombsa, postoje pojedinci kojima je on istinski naneo štetu. Preusmeravanje fokusa s ove činjenice umanjuje pravdu koju žrtve s pravom zaslužuju - rekao je predstavnik Bibera.

Prošle godine obožavatelji su nagađali da je Biber možda bio žrtva Kombsovih zabava, poznatih kao "Freak Offs", pre hapđenja mogula u septembru 2024. godine.

Pojavile su se snimci Bibera i Kombsa u kojima govore o 48 sati koje su proveli zajedno kad je Biber imao samo 15 godina, spominjući da detalji druženja moraju ostati tajni.

- Gde se družimo i šta radimo ne možemo baš otkriti, ali to je definitivno san svakog 15-godišnjaka. Nemam zakonsko starateljstvo nad njim, ali sledećih 48 sati je sa mnom, ludovaćemo - rekao je Kombs na snimku.

Obožavatelji su očekivali da će Biber progovoriti o slučaju nakon hapšenja Kombsa, ali izvori su za Pipl rekli da je bio fokusiran na svog sina Džeka Bluza i suprugu Hejli Biber.