ELVISOVA UDOVICA IZNELA TEŠKE OPTUŽBE NA RAČUN KRALJA POPA: "Družio se isključivo sa decom, Elvis ga nije podnosio"

Daša Lončarević

22. 09. 2025. 000000 21:00

Foto: Profimedia

Prisila Prisli u svojoj novoj knjizi 'Softly, As I Leave You: Life After Elvis' iznela je šokantne detalje o ljubavnom životu svoje pokojne ćerke Lise Meri i Majkla Džeksona.

U memoarima, Prisila tvrdi da se Džekson oženio Lisom Meri isključivo zbog statusa, kao i da je insistirao na detetu uprkos nejasnoj prirodi njihove intime.

'U sebi sam znala da se Majkl ne ženi Lisom Meri; on se ženi dinastijom Prisli. Majkl je bio manipulativan čovek i mislim da je bacio oko na nju mnogo pre nego što je ona to shvatila. Dečja nevinost koju je pročitao bila je deo njegove javne maske', napisala je u memoarima.

Prisila je rekla i kako ju je Džekson nakon venčanja izbegavao pod svaku cenu. Kada bi se i pojavio na porodičnim okupljanjima, družio bi se isključivo s decom, ignorišući odrasle.

Par se razveo u avgustu 1996. godine. 'Gotovo sam mogla da čuje Elvisa kako uzdiše od olakšanja', napisala je Prisila između ostalog.

BONUS VIDEO: