PREŽIVEO PAKAO DROGE, UCENJIVALI SU GA MUŠKACI SA KOJIMA JE ZAVRŠAVAO U KREVETU: Ispovest Čarlija Šina ledi krv u žilama
Foto: Profimedia
Čarli Šin je početkom 2000-ih bio najplaćeniji glumac na svetu zahvaljujući ulozi Čarlija Harpera u seriji „Dva i po muškarca“. Po epizodi je dobijao čak 1,8 miliona dolara. Međutim, uspon je naglo prekinut 2011. godine kada je zbog skandala, poroka i sukoba sa producentima otpušten iz serije.
Ispovest u emisiji „60 Minutes“
Gostujući u emisiji „60 Minutes“ i promovišući memoare „The Book of Sheen“ i Netfliksov dokumentarac „aka Charlie Sheen“, glumac je otvoreno govorio o najmračnijem periodu svog života.
Priznao je da je konzumirao ogromne količine narkotika:
„Meksički kartel odbio je da mi prodaje kokain jer su mislili da sam diler. Nikada nisu videli da neko traži toliko.“
Dodao je da je znao da odjednom uzme i sedam grama kokaina, što ga je moglo koštati života.
Sukobi i pad karijere
Šin je priznao da su u pozadini njegovih javnih ispada stajali lični problemi. U vreme snimanja serije prošao je kroz dva razvoda i dobio četvoro dece u samo osam godina.
U javnosti je najviše odjeknuo njegov sukob sa producentom Čakom Lorijem. Dok je tada govorio da ga „žestoko mrzi“ i javno ga vređao, danas su, kako kaže, u dobrim odnosima.
Tajne iz privatnog života
U knjizi je otkrio i do sada nepoznate detalje o svom privatnom životu. Pisao je o odnosima sa muškarcima, kao i o tome da su ga pojedini partneri ucenjivali sedmocifrenim iznosima kako ne bi odali informacije o njihovoj vezi.
„Kada sam odlučio da o tome govorim javno, izgubili su kontrolu nada mnom“, rekao je Šin.
(Stil)
BONUS VIDEO: