KIM KARDAŠIJAN ŠOKIRALA KADA JE OVO OTKRILA: Radila za Madonu sa samo 8 godina, muzička diva joj je ovako plaćala uslugu!
Foto: Profimedia
Kim Kardašijan danas je uspešna milijarderka i preduzetnica, a ispostavlja se da je radila još od malih nogu. Imala je i jednog od najpoznatijih "šefova" na svetu – Madonu.
Kim je bila gošća u emisiji The Graham Norton Show, gde je potvrdila da nije bila samo Madonina komšinica dok je bila mala – već je šetala njenog psa.
"Kada sam imala osam godina, šetala sam njenog psa", prisetila se.
Četrdesetpetogodišnjakinja je zatim otkrila kako je bila plaćena za svoje usluge. Nije bilo velikog čeka niti gomile keša. "Plaćala mi je onim, sećate se, gumenim, neon narukvicama poput želea?", rekla je Kim. "Time me je platila."
Brajan Krston, koji je takođe bio gost u emisiji, našalio se: "Baš je škrta."
S obzirom na to koliko je tada Kim imala godina, ovo se dogodilo 1988. ili 1989. godine. Iako to nije bio novac, donelo joj je dosta poena u školi. "Dala mi ih je u kutiji za cipele i sećam se da sam došla u školu noseći ih, a sve drugarice su bile u fazonu: 'O, bože, ovo je prekul! Odakle ti to?' A ja sam rekla: 'Madona mi je dala'", prisetila se Kim.
(Mondo)
BONUS VIDEO: