ĐANI HITNO HOSPITALIZOVAN: Oglasila se Slađa i otkrila detalje o zdravstvenom stanju pevača

Isidora Čolaković

12. 03. 2026. 000000 12:08

Foto: Deposit, Ataimages.rs/ A.A.

Popularni folk pevač Radiša Trajković Đani hitno je primljen u bolnicu, a kako ekskluzivno saznajemo, on se od utorka nalazi na lečenju na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu.

Prema informacijama do kojih smo došli, pevaču se rade detaljni pregledi celog organizma, zbog čega su lekari odlučili da ga zadrže na bolničkom ispitivanju kako bi utvrdili tačno zdravstveno stanje i eventualnu terapiju.

Naša saznanja potvrdila je i njegova supruga Slađana Trajković.

-Tačno je, Đani je od utorka hospitalizovan. Lekari su odlučili da urade detaljne analize i preglede kako bi bili sigurni da je sve u redu. On je uvek optimističan i pun života, pa verujemo da će rezultati biti dobri -kratko je rekla Slađa za Kurir.

Pevač je poslednjih dana osećao umor i slabost, zbog čega je odlučio da potraži lekarsku pomoć. Nakon prvih pregleda, doktori su predložili da ostane na posmatranju dok se ne završi kompletna dijagnostika.

Porodica i najbliži prijatelji su uz njega i nadaju se da će rezultati pregleda biti dobri, te da će popularni pevač uskoro napustiti bolnicu i vratiti se svakodnevnim obavezama i nastupima.

Pre godinu dana imao operaciju u LJubljani

Podsetimo, Radiša Trajković Đani važi za jednog od najveselijih i najenergičnijih pevača na estradi, a publika ga godinama pamti po brojnim hitovima i atmosferi koju pravi na nastupima. Upravo zbog toga mnoge njegove kolege i fanovi šalju poruke podrške i žele mu brz oporavak.

Pre tačno godinu dana Đani  je pušten iz bolnice u LJubljani, gde je operisao ruku koju je slomio na više mesta tokom skijanja u Italiji.

NJegova supruga se nije odvajala uz njega, te se sve vreme trudila da mu olakša putovanje, kako bi sve pravilo zarastalo.

Đani je tada doživeo tešku povredu na skijanju u Italiji. Đaniju je pomoć ukazana na stazi, odmah su mu zavili ruku i stavili ga na nosila, a potom prebacili do kola Hitne pomoći.

(Kurir)

BONUS VIDEO: