Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ОТКРИВЕНО ЗАШТО ЈЕ СУЗАНА ПРОДАЛА САШИНЕ АУТОМОБИЛЕ: Разлог кида душу

Сузана Јовановић одлучила је да прода два електрична БМW аутомобила вредна укупно 200.000 евра.

1778671146_1772374745_6ae3a17d896abd69c95385c5249279759d786e0a.jpg
Фото: Атаимагес.рс/ А.А.
Oglas

Према писању медија, удовица Саше Поповића, певачица Сузана Јовановић, решила је да прода два аутомобила чија је вредност 200.000 евра.

Аутомобили је превише подсећају на Сашу

Наиме, реч је о аутомобилима марке БМW на електрични погон, који је много подсећају на Сашу.

Два је решила да прода, а два да задржи

Јовановићева је одлучила да прода два луксузна аутомобила свог покојног супруга , док ће два возила која најчешће користи задржати у свом власништву.

- Сузана и даље не може да дође себи од туге за Сашом. У кући на Бежанијској коси све је подсећа на њега и много јој је тешко. Посебно се сломи кад види Салетове аутомобиле, које је он обожавао и никад није жалио новац на њих. Зато је пре неколико дана донела коначну одлуку да, кад се заврши оставина, прво што ће да уради јесте да прода два аутомобила на електрични погон марке БМW, чија је укупна вредност била око 200.000 долара - испричала је месец дана након Сашине смрти Сузанина пријатељица.

- Њој та возила не требају, а задржаће само црни џип "мерцедес" и "смартића", који она највише и вози и најпрактичнији јој је кад долази до града и завршава свакодневне обавезе. Неке од аутомобила Саша је пред крај живота већ вратио у ауто-салон, одакле их је својевремено и узимао и возио по граду - додала је.

- Заинтересованих већ има одавно, за та возила влада велико интересовање. Да може, одмах би их сутра продала, али мора да сачека да прође оставинска расправа - додала је за "Курир".

Иза њега су остали аутомобили у вредности од 150.000 до 15.000 евра

Саша је имао БМW и8, који је платио 150.000 евра.

Пре тога је Саша пазарио је џип "мерцедес", који вреди око 50.000 евра, а поседовао је још један такав који је јефтинији за 10.000.

Такође, Саша је врло често по граду возио мали ауто "смарт", чија је цена око 15.000 евра, јер му је он био практичан за паркирање.

(Плусонлине)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas