Александра Бурсаћ објавила је фотографију која је све разнежила
Певачица Александра Бурсаћ потврдила је да је у благословеном стању, те да са 11 година млађим певачем Стеваном Секулићем чека принову.
Честитке само стижу
Њих двоје су поделили срећне вести на својим Инстаграм профилима, а честитке су одмах уследиле.
- Чували смо ову тајну срцем… Сада је време да поделимо најлепшу вест: Наше мало чудо је на путу!
На фотографијама се види да млади брачни пар пуца од среће. Док је супруг љуби и грли, она држи слике са ултразвука на којима се види беба.
Подсетимо, певачица је у марту рекла да она и супруг раде на принови.
- Искрено да ти кажем, радимо на томе, даће Бог, време ми је. Трудимо се па видећемо. Зато кажем мање стреса јер нам то никоме не треба - изјавила је певачица, откривајући да су њени планови са супругом озбиљни.
О разлици у годинама
На питање о томе како се носи са разликом у годинама са супругом Стеваном, који је 11 година млађи, певачица је кроз смех одговорила:
- Да ли то треба да значи да сам ја много старија? Ја се трудим стварно, некако се то не примећује код нас. Он је за своје године јако зрео.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ