Ана Ивановић је током последњих неколико месеци активнија на друштвеној мрежи Инстаграм где са пратиоцима често дели како проводи дане.
Oglas
Некадашња најбоља тенисерка света лето користи за одмор на плажи са синовима, одакле долазе нове фотографије.
- Живот поред плаже. Уживала сам у неколико сунчаних дана, градец́и замкове од песка и много дремки између - написала је Ана у опису фотографија.
Оно што је необичније на Ани овог пута је њена коса. Навикли смо је са равном косом, а сада је видимо са разбарушеним локнама које јој одлично стоје.
Иако су последњи месеци турбулентни за Ану, услед развода од супруга, немачког фудбалера Бастијана Швајнштајгера, са којим има троје деце, не дозвољава да јој то склони осмех са лица.
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas