Емина Јаховић с поносом прича о својим наследницима.
Емина Јаховић поносна је на своја два наследника које је добила из брака са певачем Мустафом Сандал.
Певачица нема проблем да прича о својим синовима, па тиме не крије да је поносна на то како их је васпитала и у какве људе расту.
Недавно је гостовала у емисији "Амиџи шоу" где је открила да њен старији син Јаман који има 17 година већ увелико ради и одлично зарађује
- Нисам желела да се Јаман бави шоу-бизнисом, али сам га на крају подржала, јер сам видела да је талентован, да ужива у послу ди-џеја и да му то изузетно добро иде. Раније сам га молила да свира клавир, за шта није желео да чује, али се сада уозбиљио и свакодневно вежба, јер га је тако саветовао ментор. Његова каријера траје неколико година и у свему што ради је изузетно успешан. Поносна сам на њега - каже Емина Јаховић.
Мустафу упознала на плажи
Мустафа и Емина су се упознали крајем јула 2004. године на једној бодрумској плажи. Док је лежала у лежаљци, Мустафа јој је пришао и упознао се са њом, а лепа певачица није била свесна да пред њом стоји управо највећа турска певачка звезда. На почетку познанства Емина се само дружила сам Мустафом, а први њихов пољубац догодио се у авиону.
На почетку су крили своју везу, па чак и од најближих чланова породице. На његове концерте, лепа певачица је ишла маскирана. На једном од његових наступа у Ајвалуку, пред 50.000 људи, негде на пола наступа Мустафа се окренуо ка њој и посветио јој песму. Сви фотоапарати су били уперени ка Емини а прича о њиховој романси нашла се на насловним странама свих турских таблоида. Након неколико година везе саткане од бројних успона али и тешких падова, Емина и Мустафа су се разишли, али су се после годину и по дана паузе поново помирили те су се у јануару ове године тајно венчали у истанбулском хотелу „Лес Отоманс“. Наиме, чак ни званице, међу којима су били Еминини и Мустафини родитељи, нису знали због чега су позвани у хотел, него су схватили тек када се појавио матичар. Убрзо потом прочула се и вест да је Емина трудна и да ће родити сина.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ