Маја Николић не одустаје од такмичења на "Песми за Евровизију", па је донела одлуку да и наредне године учествује на овом такмичењу.
Маја Николић жели да оствари свој сан и представља Србију на Евровизији, а ово је седми пут да се такмичи на овом такмичењу.
- Озбиљно сам се спремила за овај наступ, као и за сваки који радим. Немам намеру да одустанем. Нико и ништа не може да ме поремети. Следеће године ћу се поново пријавити, пријављиваћу се сваке године. Моја песма је мегахит. Нека им бог опрости што ме нису пустили у финале. Надам се да победничка песма коју су пустили да оде у Базел неће бити 28. по реду. Волела бих да бар уђемо у финале - каже Маја и додаје:
- Принц од Врање лепо пева. Али ни наступ, ни енергија, ни кореографија, а песма је бледа успаванка. Жао ми је што нисам довела Европу у Београд јер је ово шести пут да учествујем. Српска сам хероина са целом ногом у гипсу. То нико не би издржао. Апсолутни сам победник, морални, нарочито - сматра Николићева.
"Плакала сам због Оливере"
Маја Николић наступала је у другом полуфиналу "ПЗЕ 2025", а њој је Оливера Ковачевић поклонила три хаљине за наступ.
Маја Николић је одлучила да за наступ на "ПЗЕ 2025" обуче дугу, белу хаљину са годим раменима и са огромним шлицем, а она је такође била цела у цирконима.
Маја је тада открила да јој је Оливера Ковачевић позајмила хаљине за наступ.
- Ово ми није хаљина за наступ, и нећу да се види гипс, немој да је неко гласао због гипса. Имам болова, али сам добила три ињекције. Мој син ми је највећа подршка вечерас. Оливера Ковачевић ми је донела три прелепе хаљине, хвала РТС-у. Добила сам фризера, најлепшу шминку. Ја сам се расплакала данас, то ми је највећи поклон - рекла је Маја.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ