Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

МАРТА СТЈУАРТ ОТКРИЛА ЗАШТО НИКАД НЕ НОСИ ДОЊИ ВЕШ: Изненадила јавност својом необичном навиком

Током једног догађаја у Вест Палм Спрингсу на Флориди, Марта Стјуарт (83) је отворено говорила о својој нетипичној навици.

1753690993_1742379816_profimedia-0976199419.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Легендарна предузетница и телевизијско лице Марта Стјуарт (83) пре неколико година изненадила је јавност откривши необичан детаљ из приватног живота — уместо традиционалног доњег веша, преферира да испод одеће носи купаће костиме.

Уместо веша – купаћи

Током једног догађаја у Вест Палм Спрингсу на Флориди, Марта је отворено говорила о својој нетипичној навици. Објаснила је да више воли функционалност и удобност купаћих костима у свакодневици.

- Волим купаће костиме. Преферирам да носим купаће костиме испод одеће, само у случају да пожелим да пливам. Купаћи костими су мој избор доњег веша - рекла је Марта окупљенима.

Ова пракса, како каже, произилази из њене љубави према пливању, али и из нелагодности коју осећа према конвенционалном доњем вешу, попут грудњака или уских чипкастих модела.

О Скимс бренду и Ким Кардашијан

Иако признаје да не носи доњи веш, Марта је споменула да цени квалитет и естетику бренда Скимс, који је основала Ким Кардашијан. Ипак, истакла је да не користи њихове комаде.

- Не носим структуриране комаде доњег веша - рекла је, уз похвале на рачун изгледа бренда.

На тренутак се запитала да ли ће Ким Кардашијан бити увређена њеним коментарима, али је брзо додала: - Мислим да Ким зна да ја не носим њене производе, тако да вероватно неће бити љута.

Марта је открила и да најрадије бира купаће костиме бренда Аерие, које радо комбинује са својом свакодневном гардеробом.

Икона у купаћем: насловна страна Спортс Илустрејтед-а

Прошле године, Марта је ушла у историју као најстарији модел који се нашао на насловној страни магазина Спортс Иллустратед у купаћем костиму. Њен изглед на фотографијама одушевио је многе – деловала је младолико и самоуверено, упркос чињеници да је ушла у девету деценију живота. Ова кампања била је инспирисана жељом да мотивише друге жене, нарочито после тешких периода током пандемије.

Марта Стјуарт је позната по свом самопоуздању и спремности да искрено говори о личним темама, а и овим изјавама показала је зашто и даље остаје симбол женске снаге и слободе избора.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas