Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

НАПОКОН ОТКРИВЕНО КАКО СЕ ОСЕЋАЛА КАДА ЈЕ БРЕД ОЖЕНИО ЏЕНИФЕР АНИСТОН: Реакција Гвинет Палтроу препричава се 25 година касније!

Иако су прошле три године откако су раскинули веридбу, оскаровки није било свеједно кад је сазнала да се Бред оженио, а није имала лепе речи ни о њему ни о његовој супрузи.

1753088374_profimedia-0462042851.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Гвинет Палтроу никада није делила превише о својој приватности, али сада смо открили много о њеном животу у књизи Ејми Одел "Гвинет Палтроу: Биографија".

У њој смо имали прилику да сазнамо много тога о оскаровки, укључујући детаље о њеним везама с Беном Афлеком и Бредом Питом, распаду њеног пријатељства с Мадоном, причи иза чувене хаљине с доделе Оскара 1999...

Фанове посебно занима део књиге који се односи на љубав и растанак с Бредом Питом.

Реакција Гвинет Палтроу на брак Бреда Пита и Џенифер Анистон

Глумци су се виђали од 1994. до 1997. и били верени у једном тренутку, а потом се разишли. Гвинет је ускоро била у вези с Беном Афлеком, док је Бред заволео Џенифер Анистон и оженио се њом 2000.

Када су Гвинет Палтроу новинари питали за брак њеног бившег дечка на Филмском фестивалу у Торонту 2000, она их је прострелила погледом и рекла да не могу да је питају такве ствари. Али како се заиста осећала?

– Гвинет се поверила пријатељима да је била тужна кад је сазнала да су се венчали – наводи се у биографији глумице и додаје да је она радо причала својим другарицама да Бред Пит има "ужасан укус кад је реч о женама".

Гвинет је очито била огорчена, јер Ејми Одел пише да је на пословном састанку с Ерин Лодер, једном од наследника компаније Естее Лаудер, искористила прилику да прича ружно о свом бившем.

– На једној вечери двоје је причало о Бреду Питу. Судећи по некоме ко је био упућен, Гвинет јој је наводно рекла: "Он је глупљи од вреће го***а" – пише у одломку.

Гвинет Палтроу и Бред Пит упознали су се док су заједно радили на снимању филма "Се7ен" и ускоро започели дугу везу.

Како је објаснила у једном интервјуу, Бред и она су долазили из потпуно другачијих животних прича и васпитавани су на различите начине.

– Кад смо ишли у ресторане и наручивали кавијар, морала сам да кажем Бреду: "Ово је белуга, а ово осетра" – присетила се Гвинет.

У новој књизи се наводи да је глумац имао проблем с тиме колико је позната и успешна Гвинет постала преко ноћи, као и да је током везе с Питом Гвинет имала једну тајну симпатију у Холивуду.

– Он је хтео да буде с њом, али се осећао угрожено због њеног успеха и све пажње коју је добијала – наводи се у књизи, уз опаску да је глумица често плакала на рамену свог шминкера Кевина Окојна, који јој је искрено рекао да мора да раскине с Бредом Питом.

(Глоссy)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas