Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

НЕСТАО ПАРТНЕР УНУКЕ МИКА ЏЕГЕРА СА КОЈИМ ИМА ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Породица моли за помоћ

Александар Ки је последњи пут виђен у петак, 23. јануара, у послеподневним сатима, у локалном пабу у месту Боскасл у Корнволу.

1769505807_1665302818_mik-dzeger.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Александар Ки, кувар и отац двоје деце које има с унуком Мика Џегера, последњи пут је виђен у пабу у петак послеподне.

Породица легендарног музичара Мика Џегера у потрази је за дугогодишњим партнером његове праунуке Асиси Џексон, који је пријављен као нестала особа. Реч је о кувару Александру Кију, с којим је Асиси у вези више од десет година и с којим има двоје деце.

Нестао у петак

Александар Ки је последњи пут виђен у петак, 23. јануара, у послеподневним сатима, у локалном пабу у месту Боскасл у Корнволу. Нестанак 37-годишњака полицији Девона и Корнвола пријављен је у суботу увече, а полиција је у међувремену објавила да је све више забринута за његово здравље и безбедност.

Апел полиције на друштвеним је мрежама поделила и Џејд Џегер, Асисина мајка и ћерка Мика Џегера из брака с Бјанком Џегер. У објави су објављене и фотографије несталог Александра, који је описан као особа средње грађе, с упечатљивом платинастоплавом косом.

Према полицијским информацијама, Александар је снимљен надзорним камерама како сам улази у паб "Цобwеб Инн" око 14.20 сати. Грађани који имају било какву информацију о његовом кретању позвани су да се одмах јаве полицији на број 999, уз навођење евиденцијског броја 847 од 24. јануара.

Држе живот далеко од очију јавности

Асиси Џексон иначе ретко излаже приватни живот јавности. Прву трудноћу открила је 2013. године, када је изјавила да с партнером већ три године живи у Корнволу. Прво дете, девојчицу, добили су 2014, а друго дете, такође ћерку, добили су 2019. године.

Мик Џегер има осморо деце из различитих веза, петоро унучади и троје праунучади. Асиси је раније говорила о дединој реакцији на вест да ће постати прадеда, истичући како га и даље ословљава именом, а не породичним титулама. Полиција наставља потрагу, а породица апелује на јавност за било какву помоћ или информацију.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas