Ана Ивановић блиста у посебном друштву
Ана Ивановић блиста, и то не само због свог препознатљивог осмеха, већ и због унутрашњег мира којим зрачи на свакој објави.
И док већ недељама трају спекулације о њеном разводу од Бастијана Швајнштајгера, бивша тенисерка се не оглашава директно, али зато путем друштвених мрежа јасно показује како се осећа - спокојно, насмејано и испуњено.
На најновијој фотографији коју је објавила на Инстаграму, Ана са пријатељицама позира у бајковитом амбијенту винограда у Тоскани, а њен осмех и харизма освајају на први поглед.
Ана Ивановић блиста у сваком кадру, а од почетка лета мења дестинације и увек је у добром друштву и са осмехом који не силази с лица.
Док јавност нагађа шта се тачно дешава у њеном приватном животу, Ана јасно ставља до знања да ужива у сваком тренутку, а једно је сигурно - Бастијану неће бити свеједно кад види ову слику.
(Сторy)