Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ОВДЕ ЈЕ ПРОНАШЛА МИР, ОВО ЈЕ ЊЕНО ОМИЉЕНО МЕСТО НА СВЕТУ: Ана Ивановић разнежила фанове објавом!

Откако је средином априла немачки “БИЛД” пренео наводе портала “БУНТЕ” о брачним несугласицама након девет година брака са Бастијаном Швајнштајгером, јавност не престаје да спекулише о могућем разводу Ане Ивановић. И док званична потврда о прекиду брака још увек није стигла, некадашња тениска шампионка на друштвеним мрежама наставља да дели тренутке из свог живота — са осмехом, стилом и неоспоривим шармом.

1747549813_Jardin-du-Luxembourg-in-Paris---one-of-my-favorite-places-in-this-beautiful-city---tb.jpg
Фото: Инстаграм Принтсцреен/анаивановиц
Oglas

Најновија фотографија која је изазвала пажњу настала је у Луксембуршком парку у Паризу, месту које је, како сама каже, једно од њених омиљених у овом граду светлости. “Луксембуршки парк у Паризу — једно од мојих омиљених места у овом прелепом граду”, написала је Ана уз призор који одише спокојем и елеганцијом.

У белим широким панталонама, класичним белим патикама и црној мајици са упечатљивим детаљем у облику грудњака, коју је упарила са сведеним црним блејзером, Ана је још једном показала зашто важи за једну од најбоље стилизованих жена са ових простора. Са косом пажљиво спуштеном преко рамена, великим црним наочарима и дискретним осмехом, делује смирено, сталожено и самоуверено — и то без потребе за речима.

Иако није коментарисала написе о кризи у браку, њено присуство на овој фотографији многима је било довољно. У времену када се приватне приче често претачу у јавне спекулације, Ана као да јасно поручује: стабилност, елеганција и достојанство су њен одговор на све.

(Она)

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas