Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ПЕВАЧИЦА ПОСТАВИЛА МУЖУ УЛТИМАТУМ: "Можеш да ме вараш али само са проституткама". Кад је прекршио договор оставила га је, а о њеној освети данас прича цео свет

Лили Ален је одлучила да се освети мужу због невере и због тога што је због њега завршила на психијатрији - све је објаснила у својој песми

1762329342_profimedia-0741203826.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Лили Ален управо је прошла кроз болан период у којем је сазнала да ју је муж преварио. Међутим, певачица је успела да своју бол преточи у нови албум "Wест Енд Гирл" у којем до танчина износи детаље прељубе. 

Након развода од Дејвида Харбура, са којим је била у браку од 2020. године и са којим има двоје деце, Лили Ален се вратила на сцену, па је тако присуствовала и додели ЦФДА награда у Њујорку. 

Она је на овај престижни догађај дошла оскудно одевена у белу креацију која се састојала од свилене дуге сукње и белог, провидног брусхалтера.Овај откривајући имиџ вероватно је део њене осветничке ере. 

Лили Ален шпијунирала неверног мужа

Како је Лили Ален сазнала да је муж вара? Након што је посумњала да јој је супруг неверан, решила је да га шпијунир. Нажалост, сумње су се обистиниле. Његов тајни профил на апликацији за упознавање открио је да је водио двоструки живот. Циљано је бирао одређену групу жена и то на мрежи где су се и њих двоје упознали.

Чувена певачица Лили Ален (40) придружила се апликацији Раyа, која је резервисана за познате личности. Пријавила се са захтевом да "тражи жене" не би ли открила истину о свом мужу Дејвиду Харбору (50).

Сазнала је да он има профил на овој апликацији као и да је био активан најмање месец дана, пре него што се она упустила у детективску истрагу.

Раyа је толико ексклузивна апликација да прихвата захтеве за чланство око осам одсто пријављених, али има више од 10.000 чланова, од којих је 100.000 на листи чекања. Након што корисници пронађу новог партнера, обично деактивирају свој профил.

"Придружила Раyа мрежи како би покушала да открије да ли се он виђа са неким. Она није ни погледала другог мушкарца откако га је упознала. Скрхана је. Раскинуо је са њом пре месец дана. Требало је да током Божића буду на одмору у Кенији", додао је инсајдер.

На профилу њеног бившег партнера писало је следеће: "У посети Њујорку из Атланте", "Штребер из ормара који глуми жестоке момке на вашем ТВ-у". За профилну песму одабрао је Хоусес Оф Тхе Холy групе Лед Зеппелин.

Дејвид је написао да живи у Атланти у Џорџији, која је далеко од породичне куће у Бруклину где се бивши пар преселио 2020. Лили Ален је децу уписала у локалне школе. Купио је кућу у Атланти прошле године како би био ближе снимању Странгер Тхингс.

Лили Ален је од јесени прошле године сумњала да је њен бивши муж заинтресован за друге жене. У моменту када су раскинули, она је веровала да он у тајности има девојку. "Лили је била сигурна да је он већ неко време био отворен за упознавање нових људи, иако је она то сазнала тек крајем лета. Живео је у Атланти годину дана због снимања", испричао је извор, а преноси Жена.

Лили Ален је након емотивног краха боравила у центру за лечење траума где боравак кошта 8.000 фунти недељно. У свом подкасту отворено је говорила о нападима панике и немогућности да се фокусира на свакодневне активности.

Иза себе има брак са Семом Купером, са којим је добила две ћерке. Након што се вратила музици, осећа се боље, а недавно је виђена у друштву младог глумца Џејмса Нортона па се шушка да је нашла нову љубав.

Даилy Маил је објавио да је Харбур преварио Лили Ален са костимографкињом Натали Типет (34). Упознали су се током снимања Нетфликсовог филма „Имамо духа“ 2021. године у Њу Орлеансу. Харбор тумачи главну улогу у том филму, док јеТипет била задужена за костиме.

Након што је снимање завршено, Харбор је авионом одвезао љубавницу у свој ом у Атланти, у Џорџији, па се афера наставила.

Како нови албум указује, Лили Ален је дозвољавала мужу да је вара, али уз два правила - могао је да има интимне односе једино са плаћеним сексуалним радницима и без емоционалног везивања.

У песми "Маделине" открива да је он срушио тај договор, али и да је његова љубавница прегазила света правила. Иако је певачица рекла за Тимес да се обраћа измишљеној другој жени, претпоставља се да се ипак ради о Натали Типет.

"Колико то дуго траје? Је ли само секс или има и осећања? Рекао ми је да ће све остати у хотелским собама, да неће изаћи на видело. Имали смо договор: буди дискретна и не буди очигледна. Морало је да се плати, морало је да буде са странцима. Али ти ниси странац, Маделине".

Сад је и Мили Боби Браун оптужила бившег мужа Лили Ален, Дејвида Харбура за "узнемиравање и малтретирање" које се према њеним речима десило на сету пете, финалне сезоне Нетфликсовог хита, пише РадарОнлине.

Браун је поднела жалбу компанији Нетфликс, због чега је покренута интерна истрага која је, наводно, трајала месецима. Детаљи су остали поверљиви, а извори тврде да оптужбе не укључују сексуално узнемиравање, већ низ инцидената које је глумица описала као понижавајуће и стресне.

(Стил)

БОНУС ВИДЕО:

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas