Једна од омиљених млађих певачица, Милица Тодоровић је у другом стању и сви су срећни због ње. Знају да је дуго чекала да се оствари у улози мајке.
Oglas
Поделила је фотографију у на којој зрачи лепотом. Заблистала јеу елегантној црној хаљини, са препознатљивим осмехом који открива њену срећу и испуњеност. У само неколико сати од објаве, слика је прикупила бројне лајкове и стотине коментара подршке.
Огласиле су се бројне колеге и пријатељи, а међу првима су се огласиле Славица Ћуктераш, Јелена Броћић, Газда Паја, али и музичка звезда Калиопи тако што су остављале емотиконе у облику срца.
Бројне честитке и подршка због лепих вести и даље стижу певачици. Најближи пријатељи и колеге силно желе да виде Милицу у улози мајке.
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas