Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

СПРЕМНА НА СВЕ ДА ГА ОДВОЈИ ОД ПОРОДИЦЕ: Викторија Бекам отишла корак даље и прави све већи раздор између сина и снаје

Након што се сазнало да је Бруклин блокирао породицу на друштвеним мрежама стиже још пикантерија на релацији Бекамови - Пелц

1766477832_profimedia-1058017305.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Недавно смо имали прилике да видимо да се Бекамови увелико спремају за предстојеће велике празнике. Кућа је окићена, јелка је једна од најлепших у домовима познатих, а на камину је чарапа са поклоном и за одбеглог сина Бруклина.

Ипак, све је јасније да до помирења неће доћи, а како и да се догоди кад је он након свега сипао со на рану мајци и оцу тиме што их је, како су пренели медији, блокирао на друштвеним мрежама.

Сви страни медији писали су о томе да су Бекамови отпратили Бруклина, а онда је то демантовано на профилу њиховог другог сина. 

Ипак, јасно је да Бруклин и Никола немају намеру да се мире са породицом и да ће овај Божић провести далеко од Бекамових. Они ће се овог пута за празнике окупити у кући породице Пелц, што многи тумаче као опасан чин Николе, која је спремна на све да га одвоји од породице.

Након ових вести појавила се и једна спекулација, која није потврђена, али је врло вероватно донекле тачна. Наиме, таблоиди преносе да се ситуација у породици додатно закомпликовала након што је један извор близак Бекамовима открио да је Викторија наденула снаји "невиђено увредљив надимак", који користи само иза зидина своје куће. 

Ово није званично ни потрвђено ни демантовано, али многи верују да Викторија није и не може да буде равнодушна према снаји будући да јој омиљеног сина вуче далеко од ње и труди се да га потпуно посвађа и одвоји од свих драгих људи.

Да ли ће све остати на нивоу спекулација или не остаје нам да видимо, али оно што је сигурно јесте чињеница да Бекамови нису срећни и не могу бити комплетни све док им се син не врати и док поново не изгледе односе да буду онакви какви су били пре венчања, на којем је, наводно и дошло до сукоба између снаје и свекрве. 

(Глоссy)

БОНУС ВИДЕО:

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas