Бивши муж Драгане Мирковић, бизнисмен Тони Бијелић, наводно је купио луксузан стан сину Марку Бијелићу у Београду у елитном насељу.
Тони Бијелић, како пишу домаћи медији, наводно није штедео када је реч о овој некретнини за наследника.
- Тони је одлучио да Марку купи стан у Београду јер зна колико му значи да буде у Србији. Марко је одувек био везан за Београд и овде има много пријатеља и пословних обавеза. Сада, када је са Мелани засновао породицу, желео је да имају свој мир и луксуз, а Тони им је то омогућио - прича извор за домаће медије и додаје да Марко и његова супруга Мелани, заједно са дететом које је на путу, планирају да све више времена проводе у Београду.
- Мелани је рођена у Србији и важно јој је да буде ближе родитељима, поготово сада када постаје мајка. Помоћ породице јој много значи, а Београд је за њу увек био дом - додаје извор.
Марко Бијелић направио тајну свадбу
Подсетимо, Марко Бијелић направио је тајну свадбу у породичном дворцу.
Венчање Марка Бијелића, сина највеће музичке звезде са наших простора Драгане Мирковић, и његове изабранице Мелани Димитријевић, уприличено је у тајности, далеко од очију јавности, а прве фотографије које су освануле на друштвеним мрежама откриле су да је реч о правој бајци.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ