Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

УДАЛА СЕ ЗА ШЕИКА, ПА ГА ОПЕЉЕШИЛА: За најскупљи развод тражила милионе, њен списак "потреба" ће вас шокирати

Супермодел Кристина Естрада тражила је, за развод, скоро 200 милиона фунти годишње - "Навикла сам на бунде и аута"

1741876324_profimedia-0293577228.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Кристина Естрада, бивши супермодел и власница вероватно најскупљег ормара у историји развода, поново пуни новинске ступце.

Разлог? Продаје вилу коју је добила након спектакуларне битке на суду са бившим мужем, саудијским милијардером шеиком Валидом Јафалијем. Вила јој, изгледа, више не треба.

Овај развод био је својевремено најскупљи у Енглеској, а Естрада је судији јасно ставила до знања да је навикла на одређени стандард. Међу "потребама" које је навела нашло се и "скромних" милион фунти годишње за гардеробу – само за бунде јој је потребно 40.000 фунти.

Поред тога, захтевала је и 109.000 фунти годишње за хаљине, 21.000 за ципеле, као и 495.000 за пет аутомобила – јер, наравно, не може имати само један, мора их бити пет, тако да буду стратешки распоређени између Лондона и САД. Као круна свега, тражила је 60 милиона фунти за луксузни дом у Лондону и додатних 4,4 милиона за "викендицу" у Хенлију на Темзи.

"Била сам врхунски међународни модел. Живела сам овим животом. Ово је оно на шта сам навикла", изјавила је Естрада на суду.

Добила је много мање, али ипак довољно да настави с луксузним животом. Цифри од 53 милиона фунти сад жели да дода и 26 милиона за колико продаје вилу која је ушла у "поравнање".

Импозантна резиденција грађена у италијанском стилу налази се у престижном делу Беверли Хилса и потпуно је реновирана. У главној кући и издвојеној гостинској кућици има седам спаваћих соба и десет купатила, у трпезарији је сто за 12 гостију, а велики дневни боравак с камином има стаклени зид са челичним оквиром који води до наткривене лође.

Двориште је потпуно ограђено и нуди мир и приватност, са базеном и спа зоном, а на имању се налази и засебна гаража са пет паркинг места, завирите у галерију да видите како овај луксуз изгледа. 

(Лепа&Срећна)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas