Сузана Јовановић опростила се од Халида Бешлића
Легенда народне музике Халид Бешлиц́ преминуо је након борбе са тешком болешћу у Сарајеву у 72. години.
Упркос напорима лекара, нажалост, јуче је стигла вест да је музичка звезда напустила овај свет, а бројне колеге са естраде опростиле су се потресним речима од вољеног Халида.
Међу њима је и певачица Сузана Јовановић, која је пре нешто више од пола године остала без супруга, естрадног мага Саше Поовића који је са Халидом изградио однос пун поштовања и дивљења.
- Шта да вам кажем, велика туга и велика жалост! Отишао је још један велики уметник и велики човек! Царство Божије је сада богатије за још једну легенду! Памтићу га по предивним песмама које остају да живе и после њега. Нека га анђели чувају! Његовој супрузи, сину и целој породици најискреније саучешче - рекла је Сузана Јовановић.
"Након његовог одласка остац́е празнина"
Подсетимо, Халид Бешлић је након смрти супруга Сузане Јовановић био видно потресен, те је за Аваз открио да до последњег тренутка није губио наду да ће Саша победити опаку болест.
- Надао сам се да ц́е се извуц́и. Били смо у добрим односима, сарађивали смо. Познајемо се дуго. Жао ми је, заиста. Не знам шта бих друго рекао осим да је био добар човек и врхунски професионалац у свом послу. Након његовог одласка остац́е празнина - рекао је Бешлиц́ за Аваз.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ