Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ВЕЉКО КУЗМАНЧЕВИЧ ОТКРИО КАКО ЈЕ ИЗГЛЕДАЛА ЊЕГОВА ПРВА БРАЧНА НОЋ СА ВЕРИЦОМ РАКОЧЕВИЋ: "Вера, скидај венчаницу"

Вељко Кузманчевић говорио је о свом односу са супругом Верицом Ракочевић.

1765107364_0c0daea3289e0ba4f7094222974055c04642b3a0.jpg
Фото: АТА/АА
Oglas

Вељко Кузманчевић и Верица Ракочевић уживају у срећном браку који је успео да преброди бројне изазове и предрасуде. Иако су многи сумњали у њихов однос, пар већ десет година живи у складној и стабилној заједници.

Вељко је у више наврата отворено говорио о свом приватном животу, одрастању, али и о брачној свакодневици са Верицом.

"Прва брачна ноћ се десила на Авали у нашој кући. Наложили камен, дошли кући, кажем: 'Вера скидај венчаницу, метни кафу и да дигнем мало ноге'. Цео дан са равним стопалима сам на оном сплаву скакао. Ми нисмо имали никакве коверте да би их бројали. За свадбу смо добили ситно, онолико колико ја дам музици за једну ноћ", говорио је Вељко за ТВ Хyпе.

Кузманчевић је одговорио и на коментаре са троши новац супруге.

"Не, служим се искључиво својим новцем који зарађујем. Чак и своје казне које имам плаћам сам, што је сасвим нормално и логично. Знаш да има оно можеш да платиш пола, никад нисам платио пола, него ето дошао ми је извршитељ. И сад замисли да такав човек треба да има породицу и децу. То је та врста слободе, и у тој слободи и неодговорности се праве грешке", говорио је за ТВ Хyпе.

Позната модна дизајнерка својевремено је говорила о свом односу са Вељком.

"Имам ту срећу да живим са уметником, који уме тренутке да претвори у пакао, али и у рај на земљи. Мислим да у томе и јесте лепота. Највећи луксуз је имати здравље, искрен загрљај, живети у миру. Не кажем да паре нису важне, јер данас ако немате новац не можете да имате ни здравље, али не мислим да је важно богатство авиони, камиони…"

"Све сам то проживела и имала. То у односу на овај мир који имам и љубав којом сам окружена је просто ништавно. Да свако вече седите са неким, гледате серију или филм и знате да је ваша друга половина. Док пијете јутарњу кафу будете сигурни да тај неко вас воли и да ви њега волите", рекла је она.

(Мондо)

БОНУС ВИДЕО:

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas