Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ВОЛЕЛА ЈЕ ЈЕДНОГ ХОМОСЕКСУАЛЦА, ДРУГИ ЈЕ ОСТАВИО ПОСЛЕ ЈЕДНЕ ГРЕШКЕ: Једна од најлепших глумица данас пронашла срећу са 18 година старијим бизнисменом

Звезда филмова 'Гоне Гирл' и 'Гордост и предрасуде', Розамунд Пајк (45) појавила се савршено стилизована у Лондону на премијери своје колегинице у позоришту на Вест Енду.

1746006871_profimedia-0993583927.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Прелепа глумица која се прославила у филму у којем јој је прартнер био Бен Афлек . "Гоне Гирл" али и у неколико енглеских филмова попут контраверзног "Салтбурн", "Гордост и предрасуде", појавила се у савршеном и потпуно атипичном стајлингу и одушевила.

Розамнуд Пајк је једна од оних глумица које живе повученим начином живота, али приче о њеним пропалим али и човеку свог живота се зна подоста.

Наиме, Росмунд је срећу пронашла у 18 година старијем предузетнику са којим има двоје деце.

'Имам јако паметног партнера који је мудрог ума и јако, јако начитан и артикулиран и брутално искрен о мојим улогама', рекла је једном Розамунд.

Раније се писало о њеном партнеру Робију због неплаћених пореза у износу од 250.000 долара и узимању новца од компаније, у којој је био директор, за приватне сврхе. Признао је кривицу и добио је отказ.

Пре Розамунд је био од 1983. до 1989. у браку с глумицом Емом Ховардс и са њом има још четворо деце.

Иначе, Пајк има Инстаграм профил на којем је прати више од 800.000 људи, а на њему не дели приватне фотографије, односно не показује своје синове и партнера.

Страни медији су често писали да Розамунд није имала среће у љубави пре Робија. На факултету се заљубила у глумца Сајмона Вудас којим је била две године, а онда је он признао да је хомосексуалац.

Након њега је била у вези с британским редитељем Џо Врајтом и поносно су истицали колико су срећни. Запросио ју је на језеру Комо у Италији, а онда је он изненада раскинуо веридбу. Како су писали амерички медији, наводно је она без његовог знања послала позивнице за венчање због чега је окончао њихов однос.

Лоша љубавна искуства су подстакла Розамунд да више не прича о свом љубавном животу.

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas