Принцеза од Велса поново је све оставила без даха на Вимблдону лепотом и грациозношћу, али су све гласнији они који верују да Палата крије нешто о стању Кејт Мидлтон.
Појављивање Кејт Мидлтон на Вимблдону увек је модна посластица за њене фанове, а принцеза од Велса увек на овом турниру изгледа спектакуларно.
Ове године уживо је гледала мушко и женско финале у сингловима и уручила трофеје Иги Свјонтек и Јанику Синеру, а очарала је обожаваоце краљевске породице Селф-Портраит хаљином боје слоноваче, а затим и плавом тоалетом Роксанде Илинчић.
Упркос борби против рака, која је обележила 2024. годину, Кејт изгледа као и обично, али се након финала Вимблдона све чешће на друштвеним мрежама изражава забринутост да је принцеза од Велса премршава.
"Њена 10-годишња ћерка има шири струк од ње", "Кејт није добро, људи, погледајте колико је мршава", "Нисам фан Кејт Мидлтон, али ово је узнемирујуће видети, жени треба помоћ", "Мислим да крију нешто од јавности"... неки су од коментара на друштвеним мрежама, а на Иксу је посебну пажњу привукао следећи твит:
– За 10 или 20 година, Рота и дворјани ће писати књиге о томе како су сви знали да Кејтина тежина није здрава, али никоме није било дозвољено да прича о томе.
Ин 10 ор 20 yеарс, тхе Рота анд цоуртиерс wилл wрите боокс саyинг тхат еверyоне кнеw ат тхе тиме тхат Кате’с wеигхт wас унхеалтхy, бут но оне wас аллоwед то талк абоут ит. пиц.тwиттер.цом/тyа6кд7БМx
— Мy Роyалтy Аццоунт (@БурнерРоyалтy) Јулy 14, 2025
Кејт Мидлтон после борбе с раком
Иако би се то можда могло повезати с хемиотерапијом којој је она била подвргнута недавно, већ годинама су, много пре него што је Кејт Мидлтон откривен карцином, њени фанови бринули за здравље супруге принца Вилијама.
Кејт се од младости бави спортом и увек је била витка, али је повремено изгледала толико мршаво да се спекулисало да се, као и принцеза Дајана осамдесетих, у тајности бори против неког поремећаја у исхрани.
Штавише, током њеног мистериозног изостанка из јавног живота, пре него што је саопштила да има рак, међу теоријама завере о Кејт била је и она да она годинама пати од булимије и да фластерима, које често носи, крије симптом овог стања познат као Раселови знакови.
Принцеза од Велса и британска краљевска породица никада нису коментарисали забринутост фанова за њено здравље пре Кејтине борбе против рака.
Откако је прошле јесени завршила хемиотерапију, супруга принца Вилијама више пута је поменула да се осећа све боље. У јануару ове године саопштила је да је у ремисији, а све чешће је виђамо у њеним краљевским дужностима.
(Глоссy)