На данашњи дан 1977. године, рођена је Ксенија Пајчин, певачица коју је 16. марта 2010. године убио дечко Филип Каписода.
Прошло је 15 година од како нас је напустила, а интересовање и сећање на њу не бледи. Недавно је на Инстаграму осванула њена никад виђена фотографија, која је прикупила прегршт лајкова. Причало се да је настала у Грчкој, у коју је морала да оде како би побегла од "заљубљеног моћника".
Њена лепота и харизма опчињавали су мушкарце - о њој је у својој биографији писао и Аца Лукас, а недавно говорио и Небојша Тубић Жабац, који је имао прилике да је види вече пре стравичног краја.
Ксенија Пајчин је рођена у Београду 1977. године. Корени њених родитеља потичу из Босне. Њихов рани развод је и те како негативно деловао на њену психу због чега је школу завршавала ванредно.
Развод родитеља је сломио
Издувни вентил нашла је у плесу, ишла на разне курсеве, а пред крај средње школе почела је да игра по клубовима. Одмах ју је приметила Драгана Мирковић, па ју је повела са плесном групом Беет стреет на своју промотивну турнеју 1994. насловљену "Опојни су зумбули".
У једном гостовању, Ксенија је причала о школским данима у Петој економској.
"Ја сам се само са мушкарцима дружила, натерала сам пар момака да помегнемо кроз прозор. Мислим да је тад био ембарго, нека 93, 94 година", причала је Ксенија.
На Инстаграм страници која носи њено име, може се видети и како је изгледала као девојчица:
Жабац је и пре говорио о њиховом бурном односу, описујући је као изузетно привлачну и темпераментну девојку, пуну енергије, али и непредвидиву у понашању. Њихова веза била је кратка и узбудљива, а у то време Ксенија је имала тек осамнаест година. Недавно је открио и да га је пољубила вече пре убиства
Реконструкција злочина: Тело су нашли поред врата, покушала је да побегне
- Срео сам их у Стефан Брауну на слављу поводом женидбе једног мог другара и Мими из Моделсица. Ја уђем у лифт, кад тамо Ксенија и Каписода. Каже она мени: "Што се ти мени не јавиш?” Кажем ја: "Како да ти се јавим кад си са дечком?" Каже она: "Није ми то дечко, то ми је модни креатор.” И он је удари лактом. Ја ту полудим и кажем: "'Ало дечко, још једном је удариш преда мном, ишчупаћу ти руку и тући ћу те том твојом руком!" Кад смо ушли унутра, она мало попила и почне њему да пркоси. Покаже на мене и каже: “Он ме је силовао 5 пута на вече кад сам имала 18 година.”Дечко онако је само гледа, схвата да га провоцира - присећа се Тубић и описује шта се догађало вече пре убиства.
- Вече пре убиства, био сам са Гоцом Божиновском у клубу XЛ.Ксенија долази са Каписодом, прилази ми и пољуби ме у уста. Љубоморна Гоца, љубоморан Каписода. Они су се ту посвађали гадно. Ја мислим да је неко њему напунио главу да је она била трудна са њим и да је побацила. Вероватно је био на неким дрогама и свађали су се, она је њега нападала да он њу вара јер је и она била љубоморна. Није ми јасно да је био способан да је због те ситне чарке убије и да изврши самоубиство. Чини ми се да је ту само била нека дрога у питању - тврдио је Небојша Тубић Жабац, а шта је права истина, нажалост, знају само актери.
(Мондо)
БОНУС ВИДЕО: