Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

НОВА ДРАМА НА ИЗБОРУ ЗА МИС УНИВЕРЗУМА: Мисица Јамајке пала са бине - хитно хоспитализована, познато у каквом је стању (ВИДЕО)

Мис Јамајке др Габријел Хенри пала је са бине током прелиминарне вечери хаљина на Мис Универзуму. Превезена у болницу, а фанови у шоку.

1763627208_Foto-Shutterstock-Profimedia-Printscreen-Instagram-meekiimodez.jpg
Фото: Схуттерстоцк, Профимедиа, Принтсцреен/ Инстаграм - меекиимодез
Oglas

Застрашујуц́и видео који кружи друштвеним мрежама приказује тренутак када Мис Јамајке, др Габријела Хенри, пада са бине током прелиминарне вечери избора за Мис Универзума у ​​Тајланду.

Хенри је самоуверено ходала по бини у Бангкоку, обучена у упечатљиву наранџасту хаљину, када је изненада сишла са ивице слабо осветљене писте и срушила се испред ње. Публика је шокирано скочила са својих места да је провери.

Убрзо се на интернету појавио видео на којем се види како манекенку износе на носилима.

Др Габријела Хенри је хитно пребачена у болницу Паоло Рангсит у Тајланду, а организација Мис Универзума Јамајке саопштила је да није претрпела никакве повреде опасне по живот.

„Медицински тим је одмах реаговао и потврдио да нема повреда опасних по живот, али се настављају даљи прегледи како би се осигурао њен потпуни опоравак“, наводи се у саопштењу.

Организација је позвала јавност да остане позитивна:

„Молимо све да задрже ведар дух, да је укључе у молитве и шаљу добре мисли док прима неопходну медицинску негу.“

Власник избора за Мис универзума, Раул Роча, такође се огласио, рекавши да је Анри „у добрим рукама“ и да је чудо што није ништа сломила.

 

„Био сам са њом и њеном породицом. Срец́ом, нема прелома и прима одговарајуц́у негу. Пратиц́е се током ноц́и, а ми смо у сталном контакту са њеном породицом и пружамо им подршку“, рекао је Роча.

„Шаљемо јој молитве и желимо јој брз опоравак.“

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas