Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ЖЕНИО СЕ 5 ПУТА, А ПОСЛЕДЊИ ПУТ НА ПРАГУ СТОТЕ: Једна му је жена била исто годиште као и унука, другу оставио преко поруке!

Његов пословни инстинкт годинама је изазивао дивљење, но ни приватни живот није био ништа мање интригантан.

1768817070_profimedia-0264443138.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Руперт Мердок (94) одрастао је уз оца Кита Мердока, познатог аустралијског медијског издавача, и након његове смрти одлучио да крене његовим стопама. Основао је Неwс Цорпоратион, који укључује утицајне новине попут Тхе Тимеса, Тхе Сун и Тхе Wалл Стреета Јоурнала, као и телевизијске мреже попут ФОX-а.

Његов пословни инстинкт годинама је изазивао дивљење, али ни приватни живот није био ништа мање интригантан. Мердок се женио чак пет пута. Судбоносно 'да' најприје је изговорио 1956. Патрицији Букер, а брак је трајао 11 година и заједнно су добили ћерку Пруденс.

Новинарки Ани Мердок Ман (81) заклео се на вечну љубав исте године када се развео с првом супругом, 1967., а остали су у браку до 1999. Заједно имају троје деце: ћерку Елизабет као и синове Лаклана и Џејмса.

Трећа супруга била му је млађана Венди Денг, која је имала 30 година када су се венчали. Руперт је тада имао скоро 70. Развели су се након 14 година брака, а као разлог су навели непомирљиве разлике. Добили су две ћерке, Грејс Хелен и Клои. Често су им говорили да су као деда и унука, али чини се да тада то супружницима није сметало.

Направио је 'трогодишњу паузу' па се 2016. оженио за глумицу и манекенку Џери Хол. Љубав је пукла 2022., а тада ју је дочекало велико понижење - Руперт је прекинуо с њом путем СМС поруке.

'Џери, нажалост одлучио сам прекинути наш брак. Свакако смо се лепо провели, али ја имам пуно посла. Мој њујоршки адвокат ће одмах контактирати твог', стајала је милијардерова порука.

Тачан разлог њихове раставе није познат, а службено је наведено да је Руперт волео да живи у Њујорку, док је Џери обожавала Монтану и Лос Анђелес. Руперт је у марту 2023. био верен за бившу америчку водитељку Ен Лесли Смит (68), али до венчања није дошло.

Молекуларни биолог, Елена Жукова је Рупертова пета супруга. Запросио ју је неколико дана пре 93. рођендана, а венчали су се у јулу 2024. на његовом имању Морага у Бел Еру. Присуствовали су бројни имућни гости, а церемонија је наводно одржана у винограду.

БОНУС ВИДЕО:

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas