Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ОГЊЕН АМИДЖИЋ ПОСЕТИО ЖЕНУ И ЋЕРКУ У ПОРОДИЛИШТУ: Открио све детаље - "Десило се мало раније, били смо затечени"

Водитељ истиче да су сви узбуђени и да једва чека да сви заједно буду код куће.

1769589019_1769249866_Ognjen-6979c91ba9933.jpg
Фото: Принтсцреен/ Инстаграм/ Мина Наумовић
Oglas

Водитељ Огњен Амиџићдобио је треће дете, а ћерку Лолу и супругу Мину Наумовић посетио је у породилишту.  

- Добро су и беба и Мина, све је океј. Кад сам ћерку узео у руке осећај је био савршен, први пут женско тако да је било савршено. Кажу да су тате посебно везане за ћерке и ја се надам да ће тако бити - рекао је Огњен и открио на кога личи ћерка Лола.

- Лола је тамна онако, мени мало личи и на Перуна.

Огњен је и открио да је у кући све спремно за долазак бебе.

- Све је спремно, сви смо узбуђени - рекао је Огњен.

Огњен Амиџић није крио срећу због проширења породице након што се његова супруга породила.

- Огромно узбуђење, десило се мало раније него што смо планирали. Били смо затечени. Битно ми је да су Мина и беба добро, видео сам је јуче. Под утиском сам и даље, феноменалан је осећај - рекао је Огњен који је након два сина добио ћерку.

- Видећемо, немам тог искуства. Радујем се. Знам како с мушкарцима треба, покушавам, учим и даље, али нема образац родитељства. Превише је данас савета и паметовања свуда од свих. Желим само да буде здрава и срећна, и да пронађе своје место под сунцем, а ми смо ту да помогнемо, остало је до ње и њеног карактера - рекао је Огњен, па додао како је Перун реаговао:

- Перун нема још ни две године, није баш разумео шта значи долазак сестре. Једва чекам да се сусретну, па ћемо видети његове реакције. Жеље свих су да личи на мајку, и ја то желим. Тамна је кроз, такав је био и Перун кад се родио, па се променио - рекао је Огњен и открио зашто су одабрали име Лола.

- Лако смо се одлучили, као и за Перуново име. Ја сам имао чудно име, имао сам предлоге да се зове Миша, али боље Лола. Мука ми је од свега што постоји, Лола ми је интернационално и женско, кратко и свуда се исто изговара, а Лола и Перун се некако слажу. У наредна два - три дана идем по Мину и бебу. Нећу присуствовати снимањима сада - рекао је Огњен у емисији "Премијера викенд специјал".

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas