Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

Дебакл Меган Маркл: Њена емисија ни у 300 најгледанијих

С љубављу, Меган ц́е се вратити са другом сезоном на јесен

1752928260_3ff154747956525a040dc0178f0884fa0e4dff7b.jpg
Фото: профимедиа
Oglas

Емисија Меган Маркл наводно се суочила са изазовним почетком, не успевши да се пробије међу 300 најгледанијих програма на платформи у првој половини године, пише Хелло. 

Емисија војвоткиње од Сасекса, која нуди увид у њене кулинарске и баштованске вештине, заједно са познатим гостима премијерно је приказана у марту уз значајну помпу. Међутим, недавно објављени подаци Нетфликса показују да је емисија „С љубављу, Меган“ добила 5,3 милиона прегледа, што је ставља на 383. место на листи најгледанијих емисија на платформи.

Иако је серија првобитно скочила међу 10 најбољих за 24 сата, најновији подаци указују на то да је ангажовање публике опало, наводно усред таласа негативних критика.

- Меган је започела годину покретањем свог новог Инстаграма, за који смо убрзо схватили да је савршено темпиран да подржи деби њене кулинарске емисије. Иако је објављивање одложено због разорних пожара, емисија је на крају премијерно приказана и пласирала се међу 10 најбољих у неколико земаља. Ипак, разочаравајуц́е је видети да се није пробила међу 300 најгледанијих емисија на Нетфликсу до сада - нешто што вероватно осец́а и сама Меган - рекла је водитељка подкаста „А Ригхт Роyал“,  Андреа Каамано

- Али она има још једну шансу касније ове године са другом сезоном. Вец́ знамо да ц́е се кувар Хосе Андрес појавити у једној од наредних епизода, па држимо палчеве да се следец́и пут јаче повеже са публиком - додала је Андреа.
 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas