Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ЕВО КО СУ ГЛАВНИ ФАВОРИТИ ЗА ПОБЕДУ НА ЕВРОВИЗИЈИ: На ком месту се налази Србија на кладионицама? (ВИДЕО)

Вечерас се одржава финале 70. Евровизије, а ово је пет највећих фаворита.

1778947018_ed605b2d1719be326cb76ab1972284e34535369c.jpg
Фото: Јессица Гоw/ТТ / Схуттерстоцк Едиториал / Профимедиа/ Старпиx / А. Тума / АФП / Профимедиа
Oglas

Вечерас са почетком у 21 час ће отпочети финале 70. Евровизије која се ове године одржава у Бечу.

Аустрија је домаћин ове године захваљујући ЈЈ (Јоханесу Пичу) који је прошле године победио са песмом "Wастед Лове".

Након две полуфиналне вечери, у финалу ћемо вечерас гледати и слушати представнике следећих земаља:

Данске, Немачке, Израела, Белгије, Албаније, Грчке, Украјине, Аустрлаије, Србије, Малте, Чешке, Бугарске, Хрватске, Велике Британије, Француске, Молдавије, Финске, Пољске, Литваније, Шведске, Кипра, Италије, Норвешке, Румуније и Аустрије.

Српска група Лавина ће са песмом "Крај мене" покушати вечерас да оствари што бољи пласман, а ако је веровати кладионицама, тренутно се налазе на 21. месту. Наступиће под редним бројем 9 и држимо им палчеве.

Финска

Фински дуо који чине виолинисткиња ЛИнда Лампенијус и певач Пит Парконен наступају са енергијчном песмом Лиекинхеитин и на првом се месту налазе готово месецима.

Аустралија

На другом месту се налази аустралијска поп-звезда Делта Гудрем, која моћном баладом Ецлипсе представља Аустралију.

Грчка

Грк Акилас са песмом Ферто и упечатљивим наступом се налази на трећем месту према кладионицама.

Израел

Израел се налази на четвртом месту, а представља га 28-годишњи певач Ноам Бетан са песмом "Мицхелле"

Румунија

На петом месту кладионица налази се Александра Капитанеску која ће извести песму "Цхоке ме" која је изазвала многе спекулације и различита мишљења.

(Глоссy)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas