Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ПОЗНАТИ РЕПЕР ИЗБОДЕН 14 ПУТА: Нападнут у затвору импровизованим бодежом, па хитно пребачен у болницу

Тори Ланез, који служи казну због пуцњаве у Меган Ди Сталион, избоден је 14 пута у затвору у Калифорнији. Има два колабирана плућна крила, али је сада стабилно.

1747126746_Foto-Profimedia-Shutterstock-zatvor.jpg
Фото: Схуттерсток, Профимедиа
Oglas

Тори Ланез, репер који издржава десетогодишњу казну због рањавања Меган Ди Сталион 2020. године, хитно је пребачен у болницу након што је избоден чак 14 пута у затвору.

Напад се догодио у Калифорнијском корекционом заводу у Техачапију, северно од Лос Анђелеса, потврдили су затворски званичници америчким медијима. Према информацијама с друштвених мрежа репера, чије је право име Дејстар Питерсон, задобио је два колабирана плућна крила и стављен је на апарате за дисање.

Убо га други затвореник: Напад са затворским бодежом

Његов тим је потврдио да је Лејнз избоден седам пута у леђа, четири пута у торзо, два пута у потиљак и једном у лево лице. Репер је сада ван животне опасности, дише самостално и, како наводе сарадници, „нормално говори“ и „у добром је расположењу упркос јаким боловима“.

Напад се догодио у 07:20 ујутру по локалном времену, изјавио је Педро Калдерон Мишел, портпарол калифорнијског завода за корекцију, за ББЦ. Затворски чувари су му одмах указали прву помоћ, а потом је хитно пребачен у болницу.

Због озбиљности повреда, Лејнз је хеликоптером пребачен у болницу Керн Медицал, наводи ТМЗ, додајући да је за напад коришћен импровизовани затворски бодеж, познат као „шенк“.

Подсетимо, Тори Лејнз је у децембру 2022. проглашен кривим за пуцњаву у реперку Меган Ди Сталион (Меган Пете), која је тада погођена у обе ноге док је напуштала једну забаву у јулу 2020.

На суђењу, Меган је кроз сузе говорила о трауми коју је доживела, рекавши да је „желела да није преживела“. Због пуцњаве је морала на операцију, како би јој из ногу уклонили фрагменте метка.

Порота у Лос Анђелесу је у августу 2023. прогласила Лејнза кривим за напад полуаутоматским оружјем, поседовање нерегистрованог оружја у возилу и немарно испаљивање оружја.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas