Стела Бандерас недавно се удала за свог дугогодишњег изабраника.
Стела Бандерас, ћерка Мелани Грифит и Антонија Бандераса, удала се за Алекса Грушинског у Шпанији, у здању из 12. века.
Венчању су присуствовали Дакота Џонсон, Меланина ћерка са Доном Џонсоном, као и Александер Бауер, син ког је добила са Стивеном Бауером, као и Донова деца, Џеси и Атертон Грејс Џонсон. Антонијева дугогодишња партнерка Никол Кимпел стигла је са својом сестром близнакињом Барбаром, док су међу пријатељима били Малија и Саша Обама, Труди Стајлер, глумци Дру Старки и Одеса А’зион, као и манекенка Изабела Елеи.
Иако је Стела рођена у Малаги и често истиче колико воли свој родни град, управо је њен отац предложио да се церемонија одржи у Абадији Ретуерта — историјском простору који је на крају постао савршена позорница за њихов дан из снова.
Стелу је до олтара допратио њен отац, који се једва суздржавао од суза. Касније је искрено признао: „Ја сам Андалужанин, ја сам глумац, ја сам отац… и то је била олуја емоција. Покушао сам да останем прибран, али било је тешко не пустити коју сузу док сам гледао Стелу“, рекао је Бандерас за ХЕЛЛО.
Хаљина као из бајке
Млада је носила венчаницу коју је девет месеци осмишљавала заједно с модном кућом Родарте. Модел од беле чипке и шифона, спуштених рамена, спојио је готичке и традиционалне шпанске елементе. Стела није крила емоције након церемоније.
„На седмом сам небу, преплављена срећом. Удати се за Алекса, моју омиљену особу на свету, сан је који се остварио, а то што се све дешава у Шпанији, чини га још посебнијим“, казала је за поменути медиј.
Рекла је и како се одлучила за изглед венчанице:
„Знала сам да желим нешто благо готички, веома романтично и надахнуто шпанском чипком — нешто што изгледа као да припада бајци.“
Славље до јутра
Након што су младенци разменили завете, славље је настављено коктелом у манастирском клаустру. Стела се за вечеру пресвукла у елегантну свилену хаљину дизајнерке Џејн Бук. У капели су служени бадемова супа са грожђем и дивљи бранцин са зеленим паприкама, а током вечере, смењивали су се емотивни говори. Антонио је зету упутио топле речи и снажан загрљај, док је Мелани кроз осмех изјавила да је „добила још једног сина“.
Торта дуга два метра, украшена кремом и малинама, била је прави спектакл, а одмах након њеног сечења, уследио је први плес. Стела је најпре заплесала са оцем уз „Моонлигхт Серенаде“ Глена Милера, а затим је плес преузео Алекс, а Антонио је завршио плес са Мелани. У касним сатима, глумац је изненадио младенце извођењем џез нумере „Минние тхе Мооцхер“, после чега се весеље наставило све до свитања.
(Нова)
БОНУС ВИДЕО: