Орландо Блум изгледа да више није сам.
Згодни холивудски глумац (49) виђен је како шета руку под руку са извесном плавушом, за коју се испоставило да је манекенка пореклом из Швајцарске, Луиза Лемел. Пар је први пут примећен како излази из Левис стадиона где су пратили Супербоул.
Блум се држао опуштено и неупадљиво у потпуно црној одец́и и качкету, док је Луиса (28) корачала поред њега у лежерној белој мајици и широким панталонама.
То је прва жена са којом је Блум примећен у јавности откако се развео од Кејти Пери прошлог лета са којом дели ћерку Дејзи Дав (5).
Орландо је након развода само кратко прокоментарисао да је добро и да је све усмерено на њихово заједничко дете.
- Одлично сам. Тако сам захвалан. Имамо најлепшу ц́ерку. Биц́емо сјајни. То је само љубав - рекао је тада у интервјуу за "Тодаy".
Кејти Пери је након развода такође кренула даље, а љубав је пронашла крај бившег канадског премијера, Џастина Трудоа.