Георгина Родригез била је уз Кристијана Роналда на свечаној вечери поводом доделе Глобе Соццер награда која је организована у Дубаију.
Будућа Роналдова супруга је блистала у црној хаљини која је прави пример тихе елеганције и савршеног баланса између гламура и минимализма. Њен крој прати линију тела, наглашава силуету, али без претеривања – затворен изрез и дугачки рукави дају дозу софистицираности, док дискретни сјај тканине додаје луксузан тон.
Управо та једноставност чини да хаљина изгледа безвременски и врло моћно. Оно што овај стајлинг чини посебно успешним јесте начин на који је све уклопљено. Фризура је заглађена и пуштена низ леђа, што додатно истиче чисте линије хаљине, док је шминка одмерена, уз наглашене очи и неутрале усне које не одвлаче пажњу, већ заокружују цео изглед.
Овим издањем Георгина показује да је потпуно овладала правилима елеганције: нема вишка детаља, модног “шума”, већ складан и промишљен изглед у коме сваки елемент има своју улогу.
Претпоставља се да ће овог пута модни критичари бити задовољни Георгининим изгледом.
БОНУС ВИДЕО