Oglas
· · Komentari: 0

BRED PIT STIGAO SA DEVOJKOM INES U GRČKU: Fotografije sa aerodroma izazvale nizove komentara (FOTO)

Bred Pit je došao u Grčku kako bi počeo snimanje svog novog filma, „Jahači".

1771665734_30bfc27a239dc0b5c98d184b6820fe0cdd6d5070.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Glumac je sleteo u Atinu  pre nego što se uputio na ostrvo Hidra, gde je planirano snimanje. Društvo mu sve vreme pravi devojka, Ines de Ramon, od koje se poslednjih godina ne odvaja. 

NJih dvoje su izgledali opušteno na aerodromu, ona u kožnoj jakni i bež pantalonama, a glumac u farmerkama i džemepru, skrivajući lice ispod kačketa i naočara za sunce. 

Oboje su nosili ogromne putne torbe, a u okviru fotografije koja je objavljena na Instgram profilu Voga, usledili su komentari u vezi sa time zbog čega Bred nije preuzeo torbu devojke Ines. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

Zasnovan na romanu Tima Vintona, film prati Australijanca koji živi u Irskoj i putuje kroz Evropu sa svojom mladom ćerkom u grozničavoj potrazi za nestalom ženom. U režiji Edvarda Bergera, ova emotivna uloga  vraća Pita u filmsku dramu. 

U filmu takođe glume Džulijan Nikolson i Deni Hjuston.

LJubav Pita i Ines

Zajedno su od 2022. godine, ali su prvi put javno objavili vezu u julu 2024. na Velikoj nagradi Velike Britanije, a navodno sada već žive i zajedno. 

Ipak, to ne znači da je brak sledeći korak. Izvor je nedavno rekao da je Bred odlučio da ne želi ponovo da se ženi ili da ima još dece, piše Hola. Ali da je  „potpuno zaljubljen u Ines“.

Ines de Ramon se bavi dizajnom nakita i Pit nije prvo holivudsko ime sa kojim je u vezi. Ona je pre bila udata za glumca Pola Veslija, poznatog kao Stefana iz Vampriskih dnevnika. 
 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas