Oglas
· · Komentari: 0

UMESTO DA SLAVE TREĆU GODIŠNJICU BRAKA - RAZVODE SE! Sve je razotkriveno na venčanju Tejlor Svift (FOTO)

Glumica Margaret Kvoli se rastaje od muža Džeka Antonofa za koga se udala 2023. godine. NJihovo venčanje okupilo je sam krem svetskog šoubiznisa i delovali su veoma skladno, ali izgleda da je ljubavi došao kraj.

1783680235_profimedia-1056183624.jpg
Foto: Profimedia/ JosiahW / BACKGRID, Backgrid USA
Oglas

Glumica Margaret Kvoli koju je šira publika zavolela u seriji "Maid" i muzički producent i pevač Džek Antonof su se rastali samo nekoliko meseci pre treće godišnjice braka.

Časopis People je potvrdio ono što se šuška već neko vreme, a izvor dodaje da njihova veza "nestabilna".

Drugi izvor dodaje da par pokušava da izgladi stvari, a sve se to dešava uoči Džekove turneje Bleachers Forever i Margaretinog rada u predprodukciji horor filma Possesion.

Glasine da nešto nije u redu pojavile su se nedavno kad je Džek Antonof prisustvovao venčanju Tejlor Svift i Trevisa Kelsija 3. jula bez supruge, ćerke glumice Endi Mekdauel, a umesto nje, stigao je sa sestrom, modnom dizajnerkom Rejčel Antonof.

Podsetimo, poznati par je podgrejao glasine o romansi prvi put u avgustu 2021. godine kad su viđeni kako razmenjuju poljupce u Bruklinu. Naredne godine su obznanili svoju vezu, a u martu iste godine su objavili da su se verili.

Margaret Kvoli i Džek Antonof su se venčali u avgustu 2023. godine u NJu Džerziju, a prisustvovale su brojne poznate ličnosti poput Tejlor Svift, Zoe Kravic, Kare Delevinj i Lane del Rej.

U aprilu ove godine Džek Antonof je za "The Howard Stern Show“ priznao da je znao da će oženiti Margaret čim ju je video na zabavi 2021. godine. 

- Video sam je i bilo je kao prokleti Hallmark film koji ne deluje uverljivo- rekao je u intervjuu i dodao:

- Kada sam je upoznao, počeo sam da zamišljam stvari koje nikada nisam ni zamišljao, poput braka.-

U emisiji „The Howard Stern Show“ je takođe otkrio da je zaprosio Kvoli dok su živeli u Parizu i da je pozvao njenu sestru Rejni neposredno pre nego što joj je postavio pitanje da je zamoli za blagoslov.

- Vratio sam se i mogao sam da primetim da izgledam ludo jer me je gledala kao da nešto nije u redu, i mislim da je to zato što sam počeo da se znojim. A sve što radim je da se šalim, pa kada postanem ozbiljan, mislim da je to malo zapanjujuće.-

Kvoli je opisala Džeka kao „svoju osobu“ tokom intervjua za Harpers Bazar 2023. godine.

- Toliko sam srećna što sam pronašla svoju osobu. I to je stvarno. Neverovatno je. To je najbolji osećaj na svetu-rekla je tada u intervjuu koji je obavljen pre njihovog venčanja. 

- Toliko sam uzbuđena i opuštena u isto vreme-

(Glossy)

BONUS VIDEO: 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas