Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ИНЦИДЕНТ НА НАСТУПУ ТЕОДОРЕ ЏЕХВЕРОВИЋ: Погодили је чашом, певачица се одмах огласила (ВИДЕО)

Теодора Џехверовић доживела је велику непријатност на једном од својих наступа.

1768721380_1712068342_Foto-Ataimages.rs-Teodora-Dzehverovic.jpg
Фото: АТА имагес.рс
Oglas

Популарна певачица Теодора Џехверовић недавно је доживела праву непријатност, када је приликом наступа била погођена чашом у груди.

Делује да је инцидент био испланиран, будући да је баш тај тренутак камером мобилног телефона забележила особа која је стајала тик до младића који је гађао Теодору, а снимак је, очекивано, у рекордном року завршио на ТикТоку и другим друштвеним мрежама, где су корисници стали у заштиту Теодоре.

Иако Теодора није дозволила да ово поремети њен наступ, сада је дала свој коментар за домаће медије.

- Наравно да није пријатно, али ово је посао у ком сусрећеш различите људе и различите нивое зрелости. Бирам да се бавим музиком и љубављу коју добијам, а не појединачним инцидентима - рекла је Теодора.

- Верујем да је у питању незрелост и жеља за пажњом, а не зла намера. То су године када се још учи шта значе границе и поштовање, зато не желим да било кога обележавам или осуђујем. Желим им све најбоље, а ја ћу се свакако фокусирати на хиљаде и хиљаде добре публике која ми преноси љубав и поштовање годинама - закључила је певачица.

 

@занимљививидеи 😂💪🏻#теодорадзехверовиц #дзехва #фyп #20к #фyпдонг ♬ оригинал соунд - .

Открила колико наплаћује рекламе

Многе познате личности користе друштвене мреже за додатну зараду, а међу њима је и Теодора Џехверовић, која на Инстаграму има више од 1,3 милиона пратилаца.

Певачица је пре неколико година доспела у фокус јавности када је на Инстаграму осванула фотографија преписке између ње и једног младића који јој је понудио пословну сарадњу.

У поруци је навео:

- Поздрав, Да ли сте за сарадњу? - гласило је питање.

- Здраво. Рекламе наплаћујемо. Да објавимо рекламу са производом који ми одаберемо на стори је 500 евра. Да се објави на фид (на профилу) 700 евра. Срдачан поздрав - написала је она са свог званичног профила.

(Пинк)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas