Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ЛЕПА БРЕНА СЕ ПОЈАВЉУЈЕ У ДОКУМЕНТАРЦУ О САШИ ПОПОВИЋУ: Изговорила једну реченицу која никога неће оставити равнодушним

У најави је у једном тренутку приказана је и фолк звезда, која је говорила с кнедлом у грлу.

1771930057_1740998722_9ad8819fee7077ae0a02d899d3ae7b87fcc73e4f.jpg
Фото: Атаимагес.рс/ А.А.
Oglas

Лепа Брена појавиће се у филму "Сале", који је породица Саше Поповића уз подршку Гранд продукције снимала претходних месеци. 

Иако је признала да нема контакт са Бреном, те да је није посетила откако је Саша преминуо, Сузана Јовановић је истакла да ће Брена бити део овог филма, па тако и јесте.

У најави је у једном тренутку приказана је и фолк звезда, која је говорила с кнедлом у грлу.

- И кад нам је било најтеже, увек смо се договарали да морамо да идемо даље... - Бренина је реченица која је приказана у најави.

Ћерка Александра први пут после очеве смрти

Ћерка Александра је била веома везана за Сашу, а кроз сузе је у филму рекла.

- Шта да кажем, мени је он био најбољи тата на свету - рекла је она у докуметарном филму.

У документарцу о Саши Поповићу учествују и бројне јавне личности, међу којима су певачице Јелена Карлеуша, Светлана Цеца Ражнатовић, Лепа Брена, Марија Шерифовић и многи други.

 

Софра о Поповићу

Познати музичар Аца Софронијевић проговорио је недавно о свом односу са покојним Сашом Поповићем.

Истиче да су се годинама познавали, те да му је жао што га није послушао док је још увек био жив.- Памтим га као невероватно искреног човека, који одмах каже шта мисли. Са којим нема сиво, само црно или бело. Његове речи су ми увек у глави и најбитнија ствар коју сам научио је да је најважније да у овом послу трајеш, да се у трајању развија, учиш и да никада не заборавиш одакле си кренуо. Те његове речи су ми увек у глави где год да пођем и шта год да радим - истакао је Софра.

- Имао сам трему када је чуо прву песму, када сам видео његов осмех: "Геније". То је то. Питао ме колико брзо могу да радим , каже има 600 песма, ми смо месецима и данима то радили, враћили смо песме у етар. Имао је невроватан њух ко шта треба да пева и како да ради. Оно што ми је жао, много пута ми је рекао: "Ајде бре док сам ту, док водим све, снимај нешто, уради нешто"... Никада то нисам урадио и много ми је жао. Све сам мислио није време чекај још да сазримо, да научимо. Био је у праву, требао сам раније да кренем. Жао ми је што га нисам послушао - испричао је за Гранд ТВ.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas