Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ПОБЕДНИЦА ЕВРОВИЗИЈЕ СТИЖЕ У СРБИЈУ: Погледајте када ће Дара певати "Бангарангу" нашој публици

Дара долази на београдски Мусиц Wеек, како је потврђено на друштвеним мрежама.

1782295202_1779006824_profimedia-1099699929.jpg
Фото: Профимедиа/ Иан Wест, ПА ИмагесПА Имагес
Oglas

Актуелна евровизијска победница, Бугарка Дара, потврдила је вишедневне гласине да ће одржати концерт у Србији, а једини наступ који ће одржати у нашој земљи уприличиће 27. јуна на фестивалу Мусиц Wеек на Ушћу.

Она ће бити трећи међународни гост на овогодишњем издању овог угледног фестивала популарне музике после краљице румунског денс звука Инне и немачког репера Гзуза.

Све је потврђено и на званичној Инстаграм страници фестивала:

Дара је испод објаве потрврдила вест, оставивши назив победничке песме "БАНГАРАНГА" и емоџи ватрице, а нема сумње да ће својим врелим плесом запалити Ушће!

Ђускала са Ђоковићем и поздрављала Цецу

Дара, доживела је потпуно неочекиван сусрет са најбољим тенисером свих времена, Новаком Ђоковићем и његовом ћерком Таром.

Све се, како је певачица открила, одиграло изузетно спонтано, а овај несвакидашњи сусрет није могао да прође без чувеног "Бангаранга" плеса. Иначе, овај симпатични плес Новак Ђоковић је недавно већ одиграо са својом мезимицом, малом Таром.

Одушевљена бугарска звезда одмах се огласила на Инстаграму где је поделила утиске и хит снимак овог дружења, истичући да сматра да је њихов сусрет био "судбински".

"Како је мали овај свет. Када судбина проговори, слушаш је... и заиграш Бангарангу", написала је Дара у опису објаве на мрежама.

Пред само финале "Звезда Гранда", такмичарима је стигла неочекивана и моћна подршка из региона. Огласила се актуелна евровизијска победница Дара, чије је право име Дарина Николајева Јотова, па је пожелела срећу свим финалистима у борби за трон. Поред самих кандидата, Дара је срдачно поздравила и чланове стручног жирија, а посебан и топао поздрав упутила је двема дамама из овог популарног телевизијског формата.

"Добро вече, Србијо, добро вече 'Звезде Гранда'", рекла је Дара на спском, па је своје обраћање наставила на енглеском.

"Знам да се сви ви борите за једно место, али запамтите, шта год да се догоди вечерас, то је само почетак. Сви ви, сакупите енергију из публике и покажите своју уметност. Дајте им своје срце. Правите музику, правите уметност са љубављу, истрајношћу и дисциплином. И знајте да ће једног дана, један од вас добити ово", поручила је Дара подижући свој победнички пехар са "Евровозије".

(Мондо)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas