Цењени хармоникаш Бобан Копуновић испраћен је на вечни починак.
Колеге са естраде и његови пријатељи данас су се окупили на Централном гробљу како би га испратиле у вечну кућу.
Бобан је изгубио битку за живот пре неколико дана, а тужну вест је саопштила његова супруга, певачица Снежана Копуновић.
Многобројни припадници естраде, певачи Никола Роквић, Сергеј Ћетковић, али и Бобанов колега, хармоникаш Александар Софронијевић стижу на гробље како би Бобана испратили на вечни починак.
Никола је стигао са братом Марком, а у рукама је носио велики букет. После њега је дошао и Александар Софронијевић који није крио тугу, потом Срђан Ђоковић, отац Новака Ђоковића, Ацо Незировић, па Дејан Матић.
Бобан је током каријере направио сарадњу са многим певачима, а међу њима је и Никола Роквић који се међу првима опростио од музичара.
Нема сумње да је Бобан обогатио музички свет својим талентом који се неће избрисати.
(Србија данас)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ