Џони Деп се враћа Холивуду, и то са новом улогом, коју је његови фанови годинама чекали.
Ексклузивне фотографије светских медија откривају да се Деп врац́а на сет након дуге паузе као антихерој Чарлса Дикенса, Ебенезер Скруџ, у новој адаптацији „Божиц́не приче“. Деп игра човека на маргинама друштва, приморан да се суочи са својим неделама. То ц́е бити његов први филм у последње четири године, од када се 2022. године нашао на суду оптужен за злостављање бивше супруге, глумице Амбер Херд.
За потребе новог филма, Деп изгледа готово непрепознатљиво, обучен у плави брокатни капут, седих обрва, упалпг лица и без чувених бркова.
Продукција има звездану глумачку поставу, укључујуц́и Сер Ијана Макелена, глумицу из Ратова звезда Дејзи Ридли, Ели Бамбер из Боемске рапсодије, звезду Харија Потера Руперта Гринта, Трамел Тилман из Северанса и Сема Клафлина, који се појавио у Играма глади.
Очекује се да ће премијера филма бити у новембру ове године.