Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

СУПРУГА ПИРСА БРОСНАНА ОТКРИЛА КАКО СУ ПРОСЛАВИЛИ ЊЕГОВ 73. РОЂЕНДАН: Нетипично славље, али баш по његовом укусу! (ФОТО)

Легендарни глумац није окупио велико друштво како би обележио рођендан, већ је са супругом пронашао много мирнији начин славља, а фотографије показују колико му је то пријало.

1779261287_profimedia-1073824644.jpg
Фото: Профимедиа/ БАЦКГРИД, Бацкгрид УКБацкгрид УК
Oglas

Чувени ирски глумац Пирс Броснан прославио је 73. рођендан пре неколико дана, 16. маја, али није уприличио велико славље за своје пријатеље и породицу. Одабрао је да, уместо тога, са супругом Кили Шеј Смит отпутује и на миран и романтичан начин обележи свој велики дан.

Бивша новинарка је на Инстаграму поделила фотографије којима је открила да су некадашњи Џејмс Бонд и она прославили његов рођендан на Новом Зеланду и Фиџију.

Супруга Пирса Броснана нам је показала како глумац ужива у природи, показује дугу и одмара се на обали кристалног мора, уз поруку:

– Срећан рођендан мојој љубави. Нека ти се остваре сви снови.

Љубав која траје више од три деценије

Љубавна прича Пирса Броснана и Кили Шеј Смит је добро позната и једна од најромантичнијих у свету славних, а глумац је упознао своју данашњу супругу након смрти прве жене Касандре Харис.

Срели су се 1994. године у Мексику, венчали су се 2001, а заједно имају синове Дилана и Париса, који је, иначе, тренутно на 79. Канском фестивалу са својом девојком Алекс Ли-Алион. Броснан је с покојном Касандром Харис добио и сина Шона, а претходно је усвојио њену ћерку Шарлот и сина Кристофера.

Породица живи на релацији Хаваји-Малибу, а свој калифорнијски дом на обали океана, који су назвали "Кућа орхидеја", уређивали су годинама како би га претворили у оазу по својој мери.

Пирс Броснан је у више наврата причао о томе колико је и даље заљубљен у Кили Шеј и колико му је током каријере значила њена подршка.

– Она још увек чини да ми срце пева, још увек окреће мој свет – рекао је једном приликом глумац. – Допушта ми да одем у свет и стварам као глумац, а за то треба снаге и издржљивости. Уживамо да будемо заједно.

(Глоссy)

БОНУС ВИДЕО:

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas