Наша певачица Јелена Костов каже да је у стању да себи приушти да ради један дан недељно, као и да има помоћ око чувања деце.
Она тврди да упркос бројних обавезама све постиже, али да свака жена мора некад да потражи помоћ.
- Уколико желите да сте од јутра до сутра на послу, онда не може све да се стигне, али када је син у школи, ја могу да снимим емисију, имам женицу која ми помаже са Милом. Наш посао је диван, јер ја ако желим могу да радим један дан недељно или да направим паузу од три године, као што сам ја то урадила, за разлику од мама које су од јутра до мрака на послу и проведу неколико сати са децом и одмах морају у кревет.
- Захвална сам Богу на овом послу, јер могу да радно време кројим по ономе како мени одговара - рекла је Јелена, па је додала:
- Нисам строга мама, мој карактер није такав. Ја кад треба да подвикнем, да се наљутим, ја одболујем после тога. Живимо у времену које захтева да будеш са децом жустрији, да одмалена будеш строг, дете треба да има одређену дозу страха од родитеља, да има максимално поштовање према родитељима, а то се све ради од малих ногу.
- Све долази од куће. Зато сам ја желела да будем код куће. Нисам желела да други људи чују њене прве речи, да виде прве кораке, деца морају да осете топлину дома. Ћерка и син се одлично слажу. Свака мајка хвали своје дете, али мој син је златно дете.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ