Oglas
· · Komentari: 0

Da li se udala Tejlor Svift? Kruži fotografija koje je zbunila fanove širom sveta

Već mesecima se priča o mogućem venčanju Tejlor Svift i Trevisa Kelsija

1749559453_6b77fcab913be5b15bbefe9eda4ed0c372c44a8d.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

O tome da je Tejlor Svif definitivno pronašla svoju mirnu luku priča se od početka njene veze sa popularnim igračem američkog fudbala Trevisa Kelsija, a sada se brzin svetlosti društvenim mrežama proširila vest i da se udala. 

Naime, organizatorka venčanja koja stoji iza nedavnog venčanja zvezde serije „Medvedi“, Kola Kmeta, objavila je fotografiju koja je pokrenula lavinu.

Dok je objavljivala detalje o događaju, organizatorka Eli Notoli podelila je kovertu adresiranu na „Tejlor i Trevisa Kelsija“ - iako zvezde nisu izgledale kao da su prisutne. Na fotografiji, objavljenoj na Instagramu Tejlor Svift i Trevis Kels su navedeni za stolom 13, što je poznato i kao Tejlorin srećan broj. 

Time je pevačicine fanove širom sveta dovela u nedoumicu. 

Ipak, Tejlor je poznata kao neko ko ne deli detalje privatnog života, tako da će navodi verovatno ostati nedokazani još neko vreme. 

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas