Oglas
· · Komentari: 0

LEČIĆA PRVA ŽENA PREVARILA SA 15 GODINA MLAĐIM? O skandalu svi pričali mesecima, a onda je sa drugim dobila dete

Glumac Branislav Lečić (67) bio je više od decenije u braku sa Ivanom Vujadinović u kom su dobili dvoje dece - ćerku Anu i sina Ivana.

1748512281_lecic.jpg
Foto: Ataimages.rs/ A.A.
Oglas

Razvod Branislava Lečića i Ivane Vujadinović 2007. godine izazvao je veliku pažnju javnosti, posebno zbog glasina da je razlog bila navodna prevara Ivane sa znatno mlađim stjuardom.

Nakon raskida, Lečić je ponovo stao na "ludi kamen" – ovoga puta sa voditeljkom Ninom Radulović, sa kojom je dobio sina. Ipak, ni taj brak nije potrajao.

Ivana je, s druge strane, našla ljubav sa partnerom koji je od nje mlađi više od 15 godina. NJih dvoje su dobili tri ćerke, a ona je svoje peto dete rodila u 44. godini.

Lečić je jednom prilikom komentarisao krahove ljubavi:

- Najviše me boli što nisam sačuvao ono što jesu moji roditelji. Razveo sam se dva puta, mislim da i ja snosim deo krivice, ali i druga strana. Porodica je sačuvana bez obzira što ja nisam i dalje u njoj. Moja deca i Ivan i Ana iz prvog braka, i Lav iz drugog su blago koje imam. Grešio sam, ali sam neke stvari pogodio, birao sam ipak pametne žene koje kapiraju da ne smemo preko dece da se poništavamo i ne smemo da budemo u sukobu. Kad se rastaviš svako vodi svoj život, a deca su epicentar zbog kog vredi živeti - govori Branislav Lečić za "Blic" i ističe da sa svojom decom razgovara o svim problemima.

- Mi o svemu razgovaramo kao vitezovi okruglog stola, otvoreno i iskreno i kažemo svoje mišljenje. Ćerka radi posao koji je izabrala, a kada oseti potrebu da me nešto pita, ona me pita. Uvek ostavljam otvoren prostor za njeno iskustvo i mišljenje, jer bez toga mislim da je besmisleno - zaključio je Lečić.

(Mondo)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas